reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie zabawki???

U nas dokładnie to samo.
Tyle że Franek nie ucieka ale wrzeszczy jak opętany i wyrywa się.
U Franka zostało to zdiagnozowane jako nadwrażliwość...wzrokowa. Myślałam, że padnę jak to usłyszałam.
 
reklama
U nas jest ostra faza na autka. Ostatnio Kuba poszedł spać z czterema samochodami, 3 pluszakami i dwoma smoczkami. Wczoraj do zestawu doszedł garnuszek i drewniania łyżka. Chłopak zaczyna bawić się w Makłowicza:baffled:
 
Franiowa pierwsze słysze o nadwrażliwości wzrokowej , no ale taki zemnie znawca jak z koziej .....(wiadomo) a z tego co pamiętam Franko już miał styczność z farbami ??
Taka jestem zła na alegro że musiałam to powiedzieć skoro jesteśmy w temacie kupowania zabawek :-p
 
Kamea, u nas faza na autka niekończaca się:)

Andzia, z allegro nie kapuję:)
Farby tylko pędzelkiem, nie daj Boże dotykać łapkami. Taki problem z SI. Ale to nie wątek na taka dyskusję;-)
 
tak jak przedmówczyni uznaję tylko i wyłącznie FP - sprawdzone bezpieczne zabwki - niezniszczalne. Mam trójkę pociech w domu i najmłodszy ma jeszcze niektóre z zabawek FP po straszych :) Ostatnio znalazłam fajny sklep w necie z dość dobrym wyborem zabawek z FP zabawkipomi.pl polecam
 
reklama
Do góry