reklama

jakie żelazko dla młodej mamy?

Temat na forum 'Mamuśkowo' rozpoczęty przez Futrzak, 24 Październik 2013.

1. Futrzak

Futrzak Zaciekawiona BB

Mojej siostrze urodziła się ostatnio córeczka i ma sterty ciuszków do prasowania. Pomyslałam, że kupie jej jakieś dobre żelazko no i właśnie tutaj tkwi problem, bo nie wiem jakie ;) przeglądałam mnóstwo ofert, ale nie znam się na tym i ciężko mi podjąć decyzję no i boje sie, że kupie bubel. Potrzebuję takiego, które wyprasuje góry ubranek (najlepiej samo! ;))

2. aniaslu

aniaslu Administrator Członek załogi

3. reklama
  4. kasinek

kasinek będę mamą!

Też mam małe dzieci i mnóstwo prasowania i wiem niestety z czym to się je. Mąż kupił ostatnio żelazko Azur i muszę przyznać, że jestem zadowolona. Jest porządne i wyważone, więc prasuje się szybko i dokładnie. A jeśli masz coś bardzo wygniecionego, to wtedy przydaje się funkcja prasowania w pionie (czyli rozwieszasz ubranka, czy cokolwiek innego i przykładasz żelazko a para niweluje wygniecenia). Poza tym ma funkcję 'strażaka', która automatycznie wyłącza żelazko gdy z niego nie korzystasz. Bardzo przydatna przy maluchach :)

5. mama_kangurzyca

mama_kangurzyca Szczęśliwa mama :)

O rany, sama miałam rok temu ten problem. Przy mojej dwójce brudasków prasowania mam masę, więc potrzebuję czegoś naprawdę konkretnego :D. Dla mnie najlepsze żelazko Philips to coś, co sprawdza się najzupelniej i nie zamieniłabym go. No, może design jest średni (bo ostatnio jak byłam w Media widziałam dużo... ładniejsze? :D), ale nie mam do niego żadnych zastrzeżeń. ;)

6. ironia

ironia Mamusia Benia

7. Skodzia

Skodzia Fanka BB :)

Ja mam zelmera, poreczne, male, lekkie, a prasuje idealnie.

8. Kwiatkowa

Kwiatkowa Zaciekawiona BB

Też polecam Zelmera. Kupiłam kilka dni temu.. Super prasuje. Tym bardziej to dobry czas na zakup bo do końca września w prezencie dostajesz dzbanek filtrujący wodę :D

9. mariamena

mariamena Zaangażowana w BB

Jeśli Cie denerwuje to kup sobie może stacje parową. Obecnie mam oraz jestem bardzo zadowolona. Jest to trochę droższe niż normalne żelazko bo płaciłam ok 700 zł ale za to prasowanie idzie mniej wiecej dwa razy szybciej bo wystarczy jedno przejechanie takim żelazkiem z parą oraz ciuszek jest już idealnie wyprasowany. Stacja ma rownież wyrzut pary pionowy tak więc wyprasujesz nawet garnitur. Mam obecnie stację marki Hoover ( Link do: www.hoover.pl )

Ostatnia edycja: 26 Luty 2016
  10. reklama

Poleć forum