reklama

Jakie zwierzatka maja wasze dzieci?

Temat na forum 'Przedszkolaki' rozpoczęty przez Chupseek, 22 Kwiecień 2010.

1. Chupseek

Chupseek Zaciekawiona BB

Jestm ciekawa jakie zwierzatka maja wasze dzieci...Napiszcie... u mnie to sa naprzyklad dwie 4 letnie dziewczynki..Maja pieska, rybek i kroliczka..,. PISZCIE:-D

2. atfk

atfk MAMA DO KWADRATU

:rofl2: mój Fifi ma od 5 lat szynszylka i od niemal 2 lat mamy kotkę perska:tak:

3. reklama
  4. Berteczka

Berteczka Początkująca w BB

Obecnie moje pociech mają pieska w sumie to syn jest zobowiązany do wychodzenia z nim ale wszystko inne spoczywa na moich barkach jest to mały piesek ale trzeba go codziennie czesać bo ma włosie naturalne.
    Wcześniej syn miał myszki ale jakoś długo u Nas nie pobyły bo chyba jakieś schorowane zakupił w zoologicznym :/ Ale bardzo się nimi zajmował i dbał o nie co aż mnie zaskoczyło i bardzo wręcz spodobało bo myślałam że będe musiała się ja zajmować.
    Również mamy kilka rybek ale to wspólne hobby syna i męża :))To tyle.

5. mamcia10

mamcia10 szczesliwa mamcia

My kupilismy sobie pod choinke pieska :) Sunia ma teraz 8 mies. i jest wspanialym towarzyszem do wspolnych zabaw z naszym synkiem. Do tego mamy jeszcze 2 akwaria :)

6. Sabina-mama Macka

Sabina-mama Macka kwiecień 2006

a my jestesmy posiadaczami rybek,synek je karmi i oglada co chwilke no ale niestety wymiana wody nalezy juz do nas

7. Anamama

Anamama Początkująca w BB

Mój synek 6-letni ma kotkę. Są ze sobą w niesamowitej symbiozie. Dodam, że znalazła się w domu dzięki niemu :)

8. ivka76

ivka76 Fanka BB :)

U nas są rybki - prezent na 3. urodziny syna. Dba o nie, jak potrafi - karmi, wie jaki pokarm kupić w sklepie zoo :)

9. kacperek i fasolka

kacperek i fasolka Fanka BB :)

A my mamy w domu psa haskiego i kroliczka

10. reklama
  11. annika1801

annika1801 zainteresowana

troszkę zapomniany temat,ale dopiszę:)
    u nas w domku razem z nami mieszka kundelek Tina,chomik Kuba,świnka morska Fifi oraz rybka bojownik:)

12. Muszelka05

Muszelka05 Fanka BB :)

A my od niedawna mieszkamy w wiejskiej zagrodzie i mamY:
    - koguta - Eliot, ale mojaj mama wola na niego Adolf, bo kawal z niego cholery i wprowadza straszny rezim w kurniku;
    - 3 kury - Pipi, Madiken i Ida - Misia codziennie chodzi z tata zbierac jajka, zmienia wode i zanosi jakies "smakolyki";
    - 2 kurczaki - jeszcze nie wiadomo "co to" wiec imion jeszcze nie maja....
    - 2 zlote rybki - Misia ogranicza sie do dawania im jesc;
    - od 3 tygodni mamy dwie kotki - Sniezka i Kopciuszek - Misia stara sie je zaglaskac na smierc! Nawet bralam pod uwage oddanie ich z powrotem - dla ich dobra - ale jakos kotki to jeszcze znosza a moze niedlugo Misi sie to wkoncu znudzi i da im spokuj. Jak na razie mamy niezly z nimi ubaw
    Mielismy w planach na ten rok jeszcze psa (bernenski pies pasterski), ale odlozylismy to na kilka lat (po doswiadczeniach z kotkami!)......

Poleć forum