reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie zwierzatka maja wasze dzieci?

Dołączył(a)
17 Kwiecień 2010
Postów
10
Jestm ciekawa jakie zwierzatka maja wasze dzieci...Napiszcie... u mnie to sa naprzyklad dwie 4 letnie dziewczynki..Maja pieska, rybek i kroliczka..,. PISZCIE:-D
 
reklama
Obecnie moje pociech mają pieska w sumie to syn jest zobowiązany do wychodzenia z nim ale wszystko inne spoczywa na moich barkach jest to mały piesek ale trzeba go codziennie czesać bo ma włosie naturalne.
Wcześniej syn miał myszki ale jakoś długo u Nas nie pobyły bo chyba jakieś schorowane zakupił w zoologicznym :/ Ale bardzo się nimi zajmował i dbał o nie co aż mnie zaskoczyło i bardzo wręcz spodobało bo myślałam że będe musiała się ja zajmować.
Również mamy kilka rybek ale to wspólne hobby syna i męża :))To tyle.
 
My kupilismy sobie pod choinke pieska :) Sunia ma teraz 8 mies. i jest wspanialym towarzyszem do wspolnych zabaw z naszym synkiem. Do tego mamy jeszcze 2 akwaria :)
 
reklama
A my od niedawna mieszkamy w wiejskiej zagrodzie i mamY:
- koguta - Eliot, ale mojaj mama wola na niego Adolf, bo kawal z niego cholery i wprowadza straszny rezim w kurniku;
- 3 kury - Pipi, Madiken i Ida - Misia codziennie chodzi z tata zbierac jajka, zmienia wode i zanosi jakies "smakolyki";
- 2 kurczaki - jeszcze nie wiadomo "co to" wiec imion jeszcze nie maja....
- 2 zlote rybki - Misia ogranicza sie do dawania im jesc;
- od 3 tygodni mamy dwie kotki - Sniezka i Kopciuszek - Misia stara sie je zaglaskac na smierc! Nawet bralam pod uwage oddanie ich z powrotem - dla ich dobra - ale jakos kotki to jeszcze znosza a moze niedlugo Misi sie to wkoncu znudzi i da im spokuj. Jak na razie mamy niezly z nimi ubaw
Mielismy w planach na ten rok jeszcze psa (bernenski pies pasterski), ale odlozylismy to na kilka lat (po doswiadczeniach z kotkami!)......
 
Do góry