reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie zwierzatka maja wasze dzieci?

Moja córeczka jak była jeszcze bardzo mała dostała kotka, którego mamy do dziś. Jej koleżanka dostała niedawno pieska i teraz Tosia próbuje mnie namówić na kolejnego zwierzaka :)
 
reklama
Na razie mamy tylko kanarka - Ćwirka ;-)
Niedawno wzięliśmy za namową dorosłą (2-letnią) suczkę ze schroniska, ale była agresywna wobec synka, więc z bólem w sercu musiałam ją oddać. Gdyby była to jeszcze agresja w stosunku do mnie, to jakoś bym ją próbowała okiełznać, ale niestety nie mogę ryzykować zdrowia dzieci, zwłaszcza, że w ostatni dzień jej pobytu, rozdarła synkowi skórę zębami aż do krwi - to przechyliło czarę :-(
Zdecydowałam, że jak Miko pójdzie już do szkoły, to wtedy wezmę/kupię szczeniaka i wychowamy go od małego.
 
Tak to jest że często my zajmujemy się zwierzątkiem, jednak to dla dziecka bardzo ważne by wychowywać się ze zwierzątkiem. My mamy psa-loco, który wychowywał się razem z synem. Kosztowało nas to wiele pracy, ale Kacper uwielbia zabawy z nim, a Loco jest baaaardzo tolerancyjny. :)
 
Do góry