reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakiej muzyki słuchacie w ciąży..i nie tylko

On powinien wygrać, jeśli mieli do wyboru jego albo tą Małą :) Jest niesamowity :) Też cięgle szukam na youtubie i słucham go :) A że uwielbiamy z M. takie rytmy to mały też musi się przyzwyczajać, bo pewnie pierwszym koncertem na jakim będzie będzie właśnie reggae :)
 
reklama
jakby ktoś był zaintersowany wrzucam linka do klasyki , która uważam jest taka w miarę dla ucha - jeden utwór Vivaldiego , a reszta to Strauss

Wrzuta.pl - klasyka dla viki

ja fanką klasyki nie jestem, a mój ulubiony utwór z tej kategorii to Nad pieknym modrym dunajem i cała lista jest w tym stylu- w sumie kojarzy mi się ze starymi bajkami Disneya - bo oni najczęściej Straussa jako podkładów do swoich bajeczak używali - więc pomyślałam, że jak już słuchac klasyki to właśnie jego ;-)
 
No cóż...jakoś ciężko uwierzyć w wiarygodność głosowania SMS...straszna awantura o tego Kamila w necie...powinien wygrać...może i wygrał, ale biedna dziewczynka to lepszy "kąsek"....w każdym razie ludzie o nim usłyszeli i jak dobrze pomyśli to to wykorzysta :-) narazie na stronie jego zespołu można zamówić płyte....uwielbiam taką muzykę :-)
 
A my byliśmy ostatnio na koncercie SDM. Mała skopała mnie niemiłosiernie - nie wiem czy to był wyraz zadowolenia czy wręcz przeciwnie ;-)
 
mnie czoraj mała skopała jak oglądalismy mecz Lecha - było nie było z trybun docierał śpiew fanów, czy raczej fanatyków - też zastanawiam się , czy był to z jej strony odruch fascynacji czy niezadowolenia:-)
 
Kupiliśmy płytę z kołysankami (śpiewają Turnau i Umer) z książką, w której są słowa, nuty i chwyty. Mąż ma używanie na gitarze, a ja się zastanawiam kiedy zwariuję, bo teraz to w kółko leci ;-)
 
ale mi sie dziś zebrało na muzyczne wspominki lat 90 - ja w tym czasie byłam z tych "dance-owych więc nie ma tu polskiego rocka i rocka w ogóle - choc też oczywiscie słuchac lubie


- taka typowa radiowa, a raczej muzyka mtv lat 90

mi sie wiekszość jakoś tak z młodością kojarzy, więc łezka się w oku kręci ....

jak kto lubi - nich słucha - swoją droga dobry zestaw na domowego sylwka :-)

Wrzuta.pl - lata 90 dla viki
 
Ostatnia edycja:
Widzę ze wy kobitki raczej tak spokojnej muzyki słuchacie - ja różnie ale ostatnio bardzo lubię Ewę Farne i Pink kilka piosenek poza tym od lat z mężem kochamy Dżem
Właśnie sobie muszę skompletować fajna muze na porodówkę ;-):-D:-D może przy Farnie dostane powera i szybciej pójdzie :tak::-D
 
Ostatnia edycja:
ja ostatnio słucham Arki Noego, ale taka bez słow, sam podkład, ale to ze względu na dzidzie ;) przeplatam ja spokojnymi utworami ktore bardzo lubie, licze na to ze jak sie dzidzia urodzi to wlasnie bedziemy tego sluchac zamiast ciaglego telewizora, chetnie tez poczytam co proponujecie i dorzuce cos do mojej listy
 
reklama
Do góry