reklama

Jakieś fajny nocleg w Zakopanym

Temat na forum 'Niezbędnik podróżnika' rozpoczęty przez samotronka87, 26 Czerwiec 2013.

1. samotronka87

samotronka87 Fanka BB :)

Witam

Ma ktoś może jakiś fajny nocleg w Zakopanym do polecenia....
    Zależy mi żeby był plac zabaw jakaś trampolina itp.
    Z góry dziękuje i pozdrawiam

2. Tymuniek

Tymuniek Fanka BB :)

Witaj ja znam fajne noclegi podaje nr tel.tutaj jest plac zabaw trampolina huśtawka ławki stół duży ogród miejsce na grilla ognisko jest bardzo przyjemnie i nie drogo jedyny minusik to to że do centrum jest jakieś ok 3km ale busiki są z pod domu spokojnie można sobie piechotką chodzić również jak kto woli:) nr tel.Andrzej lub Helena tel. dom.: 182063773
    tel. kom.: 726322433

I tutaj jest blisko do centrum podaje linka to jest córka tych powyżej;)
    Apartamenty,pokoje, Tatry, Cyrek, ZAKOPANE-CENTRUM (3326980789) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. gdyby link nie dzialał podaje nr tel.tel: 695 991 707 lub 607 233 773 Byliśmy u pana Andrzeja i Heleny z dwójką dzieci 2l.i 12l.było rewelacyjnie:)

3. reklama
  4. teresaw

teresaw Zaangażowana w BB

Najlepiej jakbyś zarezerwowała noclegi trochę wcześniej. Wiele osób ogłasza się w samym Zakopanym ale osobiście sama wolę mieć wszystko zapięte na ostatni guzik ;)
    Szukam najczęściej w tym miejscu : Zakopane noclegi - pewne noclegi w górach ponieważ mają największy wybór niewielkich pensjonatów w niskich cenach - a moim zdaniem takie są najbardziej warte uwagi. Sama wolę raczej mieszkać na uboczu niż w centrum - jest ciszej, bardziej kameralnie a i widoki są o wiele piękniejsze :) W samym Zakopanym nie powinno być problemu z przemieszczaniem się - jeśli macie samochód to sobie poradzicie - drogi są niezłe.

5. ofiona

ofiona Początkująca w BB

Tatry to ja po prostu kocham. Mamy ogromny wybór miejsc noclegowych, z wielu korzystałam i każde jest porównywalnie dobre ale najlepsze są schroniska ale niestety trudno jest zdobyć miejsc. Polecam szczególnie Schronisko nad Morskim Okiem i także z można z dzieckiem.

6. elajablko

elajablko Początkująca w BB

Najlepiej z dala od zgiełku miasta, w okolicy Kużnic. Na ulicy Bulwary Słowackiego jest kilka ciekawych ośrodków i jest przyjemnie bo płynie tam strumyk.

7. arabica

arabica Aktywna w BB

8. monika19

monika19 Gość

Akurat jednego noclegu nie podam, bo wiadomo każdy lubi co innego, alw w tej aplikacji można zapoznać się z ofertami noclegów w Zakopanym ofert jest sporo i to w rożnych cenach nie tylko dla bogatych.

9. renatka86

renatka86 Początkująca w BB

Post widzę nie aktualny ale myślę, że jeszcze nie jedna się na niego natknie tak jak i ja w tym momencie. Korzystając z okazji i wtrącając swoje 3 grosze do tematu muszę pokazać wszystkim miejsce gdzie ja byłam ze swoim maluszkiem i było wręcz fantastycznie, co prawda nie w Zakopanem tylko w miejscowości, która nazywa się Murzasichle zaraz obok Zakopanego. Tutaj są zdjęcia jak to wyglądało Domki w górach: Domki i mogę naprawdę polecić każdemu. Nie było problemów z niczym a i cisza i spokój.

10. reklama
  11. iwka32

iwka32 Zaciekawiona BB

Polecam Willę Giewont na Krzeptówkach. Cudowna gospodyni, czyściutko, schludnie, do centrum też nie jakoś strasznie daleko. Dla mnie miejsce idealne

12. Werrka

Werrka Zaciekawiona BB

My zazwyczajaj jeździliśmy na spontanie i szukaliśmy na miejscu noclegów. Czasem mozna było super ofertę namierzyć, za tzw grosze.

Poleć forum