reklama

Jakieś fajny nocleg w Zakopanym

Temat na forum 'Niezbędnik podróżnika' rozpoczęty przez samotronka87, 26 Czerwiec 2013.

1. samotronka87

samotronka87 Fanka BB :)

Witam

Ma ktoś może jakiś fajny nocleg w Zakopanym do polecenia....
    Zależy mi żeby był plac zabaw jakaś trampolina itp.
    Z góry dziękuje i pozdrawiam

2. kusmir

kusmir Fanka BB :)

może tutaj zadzwoń krupowki.spanie.pl

3. reklama
  4. Tymuniek

Tymuniek Fanka BB :)

Witaj ja znam fajne noclegi podaje nr tel.tutaj jest plac zabaw trampolina huśtawka ławki stół duży ogród miejsce na grilla ognisko jest bardzo przyjemnie i nie drogo jedyny minusik to to że do centrum jest jakieś ok 3km ale busiki są z pod domu spokojnie można sobie piechotką chodzić również jak kto woli:) nr tel.Andrzej lub Helena tel. dom.: 182063773
    tel. kom.: 726322433

I tutaj jest blisko do centrum podaje linka to jest córka tych powyżej;)
    Apartamenty,pokoje, Tatry, Cyrek, ZAKOPANE-CENTRUM (3326980789) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. gdyby link nie dzialał podaje nr tel.tel: 695 991 707 lub 607 233 773 Byliśmy u pana Andrzeja i Heleny z dwójką dzieci 2l.i 12l.było rewelacyjnie:)

5. teresaw

teresaw Zaangażowana w BB

Najlepiej jakbyś zarezerwowała noclegi trochę wcześniej. Wiele osób ogłasza się w samym Zakopanym ale osobiście sama wolę mieć wszystko zapięte na ostatni guzik ;)
    Szukam najczęściej w tym miejscu : Zakopane noclegi - pewne noclegi w górach ponieważ mają największy wybór niewielkich pensjonatów w niskich cenach - a moim zdaniem takie są najbardziej warte uwagi. Sama wolę raczej mieszkać na uboczu niż w centrum - jest ciszej, bardziej kameralnie a i widoki są o wiele piękniejsze :) W samym Zakopanym nie powinno być problemu z przemieszczaniem się - jeśli macie samochód to sobie poradzicie - drogi są niezłe.

6. ofiona

ofiona Początkująca w BB

Tatry to ja po prostu kocham. Mamy ogromny wybór miejsc noclegowych, z wielu korzystałam i każde jest porównywalnie dobre ale najlepsze są schroniska ale niestety trudno jest zdobyć miejsc. Polecam szczególnie Schronisko nad Morskim Okiem i także z można z dzieckiem.

7. elajablko

elajablko Początkująca w BB

Najlepiej z dala od zgiełku miasta, w okolicy Kużnic. Na ulicy Bulwary Słowackiego jest kilka ciekawych ośrodków i jest przyjemnie bo płynie tam strumyk.

8. arabica

arabica Aktywna w BB

9. monika19

monika19 Gość

Akurat jednego noclegu nie podam, bo wiadomo każdy lubi co innego, alw w tej aplikacji można zapoznać się z ofertami noclegów w Zakopanym ofert jest sporo i to w rożnych cenach nie tylko dla bogatych.

10. reklama
  11. renatka86

renatka86 Początkująca w BB

Post widzę nie aktualny ale myślę, że jeszcze nie jedna się na niego natknie tak jak i ja w tym momencie. Korzystając z okazji i wtrącając swoje 3 grosze do tematu muszę pokazać wszystkim miejsce gdzie ja byłam ze swoim maluszkiem i było wręcz fantastycznie, co prawda nie w Zakopanem tylko w miejscowości, która nazywa się Murzasichle zaraz obok Zakopanego. Tutaj są zdjęcia jak to wyglądało Domki w górach: Domki i mogę naprawdę polecić każdemu. Nie było problemów z niczym a i cisza i spokój.

12. iwka32

iwka32 Zaciekawiona BB

Polecam Willę Giewont na Krzeptówkach. Cudowna gospodyni, czyściutko, schludnie, do centrum też nie jakoś strasznie daleko. Dla mnie miejsce idealne

Poleć forum