reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakieś mamy z venlo

Aniulka oj wspólczuje horroru....moja mała tez wydziwiała strasznie. Teraz też marudna....7 ząb wychodzi. U mnie żadne sposoby nie działają....żadne cudowne metody.....gorączki nie miała, ale za to jeść nie chciała....nie zmuszałam jej. Dawałam duzo pic. Biegunka tez była meeeeeega. Pampersy szły jak woda....I dawałam jej chłodne gryzaki i chłodne serki na te biedne popuchnięte dziąsełka. Siły i cierpliwości życze!

Ja tez mam nadzieje że temat spotkania jeszcze ruszy.....
MIłego dnia!

Dziewczyny a moze spotkamy się na placu zabaw na Blerick. Jest duży , w cieniu i płatny 1,5 € za osobe, ale jest tam bardzo fajnie. Madin juz dzis dalam namiary na nieo co wy na to? My z L jutro tam się wybieramy.
 
reklama
Hej dla mnie ok tylko musiałabys mi napisać adres bo moge tam nie trafić pogoda jest fajna to możemy sie tam wybrać tylko na która tam sie wybierasz?
 
Hej dziewczyny mieszkam w reuver i szukam mam albo z mojej okolicy albo z venlo jestem tu nowa mam synka 2 latka i strasznie sie nudzimy bo jesteśmy całymi dniami sami jeśli jest jakas mama chętna na spotkania przy kawie to bede bardzo szczęśliwa
 
Witam mamusie. Jestem z Venray. Mam synka 19 miesięcznego i mam pytanie do was mamy. Poszukuję pilnie niani dla mojego synka, czy może któraś z Was zna odpowiedzialną i zaufaną osobę, która zajęła by się moim dzieckiem? Proszę o pomoc. Pozdrawiam
 
reklama
Do góry