reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakieś mamy z venlo

Aniulka26 jeśli się wybierzemy w tą niedziele to być może spotkamy się u księdza na pogawędce:-)
Ja całe życie miałam anemie i powinnam się badać, ale tak jakos schodzi. Ale dla mnie dzieci są ważniejsze, a dopiero potem ja.

Ale paskudna pogoda........aż się wychodzić nie chce......trzeba się zmotywować do jakiejś roboty. Może kawka pomoże:-)
 
reklama
Tak o metrerik pisałam i w święta w niedziele powiedział ze zrobi chrzciny tylko nie w meterik tylko w eht jest mi jedno gdzie byle by dziecko ochrzcil ja jadę z nim gadać w niedziele bo tak samo mi powiedział ze musimy porozmawiać kurcze łaski nie robi to do holenderskiego kościoła pójdę zobaczymy co powie ja dziś byłam na spacerku chyba z 2 godziny akurat trafiłam ze nie padało a w piątek wybieram sie do doktora Kmaka bo cały czas mi sie słabo robi nie wiem co jest grane

O może się spotkamy u dr. Też go nawiedzę w piątek :-)
 
Hej,

Ja chrzcilam swojego Alka w Horst u ksiedza Mielnika, nie potrzebowalismy zadnych papierkow, zasiwiadczen i tez nie mamy slubu, bylo fajnie szybko i wesolo,plcm :)

Co do ksiedza z Metriku to tez nie przepadam za nim, dziwny jest, nam nie chcial ochrzcic malego ze wzgledu na ten slub...

Pogoda straszna, kiedy zawita wiosna?
 
Kurcze nawet mnie nie srptrasz bo juz mam wszystko ustawione nawet rodzina z polski przyjeżdża Bernadetkka czy w horst jest Polska parafia?czy moge gdzieś jego namiary dostać ?
 
Aniulka tam nie ma polskiej parafi ale jest polski ksiadz, on tam odprawia msze tylko po holendersku. Malego chrzcil nam normalnie po polsku. w holenderskim kosciele. umowilismy sie na spotkanie u niego w domu i ustalilismy date razem, wszystko trwalo 15 minut, potem chrzest pol godziny i wszyscy zadowoleni. z tego co wiem i slyszy sie to zadko kto chrzci w meteriku, nawet ci co maja slub :) chyba nie lubia ksiedza :p


aaa numer tel. moge ci wyslac po poludniu na priv .
 
Ostatnia edycja:
Ja tez wczesniej nie wiedzialam o nim, strasznie sie martwiam jak ten chrzest zorganizowac bez slubu, i znajoma tak mi go polecila i sie udalo.
 
No ja też się martwiłam tym, aż dałaś mi nadzieje:-) hehhee
Naprawde cieszę się, że jest taki ksiądz co nie robi problemów. Dziecku chrztu nie wolno odmówić ani robic mu problemów, bo rodzice nie maja kościelnego i żyją w grzechu.....
Pogoda łądna się robi, a ja umieram, głowa mi pęka.....................................................:baffled:
 
reklama
Do góry