reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakieś mamy z venlo

reklama
bernadetkka ja jeszcze nie rozmawiałam z księdzem. Własnie jakos teraz, po świętach miałam się z nim kontaktować i na dniach będę już cos wiedzieć. Chcieliśmy zrobić chrzest zanim pojedziemy do Pl czyli w kwietniu, ale okazało się, że chrzest musimy przełożyć na maj.

A jak tam bernadetkka z opieką nad dzieckiem? Pisałaś, że zajmujesz się jakimś chłopcem.
 
Hej ja juz po chrzcinach było super szybko i bez zbędnych formalności super ksiądz nie zagladalam bo troszkę problemów mi sie porobilo :( ze szkoda gadać tylko płakać pozdrawiam mamuski
 
W koncu bede mila z kim umowic sie na spacer. Aniullka26 jesli moge zapytac gdzie chrzcilas dziecko w kosciele w Holenderskim czy Polskim? Napewno na forum pisalas ale nie mam dzis czasu doczytac.

A tak z innej becki mam do sprzedania wozek Quinny speedi sx czerwony, gondola i spacerowka, folia przeciwdeszczowa, moskitiera, pompka i uchwyt do parasola w komplecie. Cena do uzgodnienia bo wozek kupila uzywany a teraz chce zmienic na mniejszy.
 
doris336 ja też z Venlo Blerick. Gdzie dokładnie mieszkasz? Może sąsiadkami jesteśmy?

aniulka chrzciny jeszcze przede mną. Chrzeciłaś u tego księdza w Horst czy w Meteriku?
 
W Horst super ksiądz z tym w Meteriku nie szło sie dogadać ciagle mówił o ślubie kościelnym a skąd ja mu mam go wziasc skoro oboje z mężem jesteśmy po rozwodzie i mamy tylko cywilny ech szkoda słów naprawdę jak chcecie chrzciny to tylko w Horst Bernadetkka uratowalas mi życie miłego wieczoru pozdrawiam
 
Aniulka ja też zrezygnowałam z księdza z Meteriku. Nie chcę juz słyszeć ''a ślub koscielny macie? A czemu nie?''

Kobitki mamy słońce!!!!!:-)
 
reklama
Do góry