reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakieś mamy z venlo

reklama
Hej mamuski mam takie pytanie do was czy dostaliscie juz rodzinne za 1 kwartał bo mi svb ciagle jakieś problemy robi niedawno dostałam pismo ze moja dzidzia z nami nie mieszka hehe bo zmienialam meldunek i nie wiem czy to gmina czy svb do svb dzwonilam i to zmienialam ze dziecko mieszka z nami pozdrawiam
 
Aniulkaa26 powiem Ci ze dosc dziwnie zachowuje sie svb. Ja tez zmienialam ades w grudniu wszystko robilam przez internet i dostalam rodzinne bez problemu na poczatku kwietnia.
madinld ja mieszkam obok Vossenerpark.
 
aniulka mi juz wpłynęły pieniądze z svb. Kiedyś tez mielismy z tym problemy, bo cofnęli nam nie wiadomo dlaczego. I potem przyszło pismo, że jednak nam wypłacą.

doris czyli mamy do siebie całkiem niedaleko. Może jakies koffie kiedyś?
 
Madinld bardzo chetnie i moja Lia bedzie miala kolezanke tylko najpierw musi wyzdrowiec bo ma zapalenie uszu juz drugi raz po prostu szok! Juz mam serdecznie dosc.
 
asia to mieszkasz blisko mnie:-) Ja chodze do DA czasem bo mam dosłownie mały kawałeczek. Ja mieszkam bardzo blisko Spar nie wiem czy wiesz gdzie to jest. Spar jest jeden na Blericku. To co kawka? Masz córe czy synka?
 
reklama
Jeszce nie wiem gdzie Spar, bo mieszkam tu od miesiąca :) tu - tzn na Blericku. Mam synka. Jak się tylko umebluje to zapraszam na kawkę :)
widzę, że między naszymi dziećmi jest tylko 1.5 tygodnia różnicy :)
 
Do góry