reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakieś mamy z venlo

asia no faktycznie widze, że między nimi jest malutka różnica:-) Ja na Blericku też mieszkam od niedawna, bo dopiero od roku.....ale to zleciało. Jakbyś miała ochote wypić kawke zanim się umeblujesz to zapraszam serdecznie do mnie:tak: w razie czego pisz na priv. Miłego dnia!
A reszta mam z Venlo śpi.....czemu nic nie piszecie....
 
reklama
O asia to i ja blisko aldika moeszkam, a raczej blsko gamma :) dziewczynyto moze wywolajmy slonce i zbierzmy sie na kawcie u mńie ?
 
Ja już nie mam siły do tej pogody......:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: jak długo może być taka zimnica?????????? Jak łaskawie wkońcu wyjdzie słońce i zrobi się cieplej to dam się zaprosić na kawke na ogródek:-)
 
Hej mamy dawno mnie nie było widzę ze następna mama do nas dołączyła u nas zaczol sie etap zabkowania kurcze juz czasami ręce mi opadają i do tego jeszcze ta pogoda nawet wyjść nie można na spacer szkoda słów madilnd jak tam z twoimi chrzcinami załatwilas cos ?pozdrawiam
 
Aniulka kope lat!!!!:-D:-DWkońcu wyszłaś z krzaków:-D
Ehhhh temat chrzcin... mam nadzieje, że odbędą się w wakacje. Miały być wcześniej, ale.....można powiedziec rodzina nas wystawiła....przykre. Poprostu chrzestny nam odmówił....dziecku się nie odmawia, ale cóż....przykro mi jest, że tak wyszło.I to nam zburzyło całe plany.....Najgorzej z rodziną właśnie....Stanę na głowie, żeby chrzest odbył się jak najszybciej. Ksiądz i termin to nie jest żaden problem, wszystko da się załatwić....eh gadac się nie chce nawet:-(
 
He rodzinka znamy to znamy :) co tam u ciebie jak tam twoje malenstwo przeszły juz zabki ?widze ze sporo jest mam z Blerika fajnie sie macie :) kurcze miałabym prawko to bym tam do was podskoczyla na szybka kawę i pogaduch ale no zaniedlugo egzamin trzymajcie za mnie kciuki bo juz po nocach mi sie śni ten egzamin
 
Aniulka prawda jest taka, że z obcymi więcej załatwisz niz z rodziną....przykre ale prawdziwe.
No mam z Belricka jest sporo, ale szkoda, że nam nie bardzo po drodze. Raz widziałam się z necia na kawce i teraz ja miałam wpaść do niej, ale mam mase na głowie i nawet jak juz sobie zaplanuje wyjście do niej to zawsze cos mi wypadnie wwwrrr. Ja zrobisz prawko i bedziesz sie nudzic to zapraszam na kawke:-) Jak będe miec auto w któryś dzień to mogłabym sie gdzieś ruszyć. Może uda nam sie wspolną kawke zorganizowac?
My mamy juz prawie 6 zębów i czasem nadal jest masakra. Mała odrzuciła butelke i nawet o niej słyszec nie chce i jemy z łyżeczki i z rączki. Oprócz tego mała sama staje bez podtrzymania i może już niedługo pochwale sie Wam, że jest kroczek? Zobaczymy.
Miłego dnia i pozdrawiam.
 
Ja też chętna na tą kawkę :) szuka ktoś niani? jak coś to ja mam namiar na przesympatyczną dziewczynę z wykształceniem pedagogicznym :)
 
reklama
Do góry