reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakieś szanse?

Dołączył(a)
11 Sierpień 2021
Postów
11
Hej dziewczyny.

Przeleciałam pół internetów i w sumie nie wiem na czym stoimy. Moje badania są w porządku, została jedynie drożność. Zdecydowaliśmy się na wizytę w klinice, wykonaliśmy badanie nasienia.

Według wyników mąż ma oligospermię ciężka, zaledwie 2,9mln plemników. Morfologii nie wykonano ze względu na mała ilość. W tym tygodniu czeka nas kolejna wizyta, lekarz będzie decydował co dalej.

Czy może któraś z was może ma jakieś doświadczenie w tym temacie i powie coś więcej ? Czy są jakiekolwiek szanse? Trochę nas to podłamało. Od dwóch lat z przerwami ciąży brak.

Z góry dziękuje za odpowiedzi 😘
 
reklama
Do góry