reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jakii prezent dla 3latka?

reklama
e tam, ja jakbym miała 3 latka, to bym wolała dostac rower niż piłkę:D Chyba, że z autografem jakiegoś przystojnego piłkarza he he he. A może rower bez pedałów te teraz modne, tzw. biegowe?
 
my mamy biegowy rower i z pedałami i jak na razie ten biegowy to jest hit, bo nie trzeba wysiłku i szybko dziecko się uczy. No ale trzeba na niego wydać dobrą 100 przez neta bo w sklepie to stoją powyżej 150 zł. A piłka też fajny prezent, moje mają 3 piłki i wszystkimi grają, widziałam takie fajne piłki z bramkami od razu na necie. Może hulajnoga, dzieciaki też lubią i szaleją i nie są aż takie drogie jak rowerki.
 
dla mamy może być głupi w końcu to dziecko ma mieć frajdę a nie rodzic, dla mnie one też były jakieś dziwne, ale dziecko dostało do babci i się cieszy, za każdym razem chce go brać i korzysta z niego, rowerek nie stoi. Ale każdy kupuje to co chce i uważa za dobre dla jego dziecka. Moje się kłócą o biegowy, mają z pedałami, ale i tak wolą biegowy.
 
biegowy dal mnie ok, dziecko ćwiczy równowagę, koordynacje ruchowa rozwija i ma przy tym super zabawę, poza tym nie ucieka mamie za daleko;P
 
reklama
Mój syn na trampolinie nie chciał się bawić, jak jego siostra skakała, to on się tak śmiesznie obijał o wszystko (pamiętam, że jak Natasia była w jego wieku to też jak inne dzieci skakały, ona się przewracała :baffled:), ale wiadomo, że trampolina będzie na potem, choć to trochę drogi prezent (zależy na jaką okazję)

ja bym kupiła klocki, mój synek dostanie takie na imieniny:-)
62 ele. KLOCKI POLICJA8188A JIXIN KRAKÓW CHT205 (2489437935) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej., a potem np. na Mikołajki dokupię straż pożarną i będzie miał miasteczko, bo ma też tory i kolejkę i inne klocki które można łączyć.
 
Do góry