reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jakii prezent dla 3latka?

reklama
kurde, a ja nie wiedziałam co chrześnicy kupić pod choinkę:) Ta kamera z TRU mi się bardzo podoba, trzeba się wybrać na zakupy do Warszawy przed Świętami:)
 
Zabawek dzieci zawsze mają mase ... a moze warto pomyśleć o czymś bardziej edukacyjnym, a równocześnie będącym zabawą, formą spedzania wspolnie czasu ... - np. gry planszowe :) Niby prosta rzecz, ale wydaje mi się, że nieco zapomniana we wspołczesnym świecie komputerów i tabletów ...
 
Nie każdy 3 latek już się planszówką pobawi, bo jednak trzeba umiec liczyć chociaż do 6ciu (kostka) a i zasady czasem jak sie tłumaczy to okazują się dość trudne.
Ja dla trzylatka to bardziej bym wolała jakieś klocki drewniane, albo układanki - coś prostego, a fajnego do zabawy - w szkolnisie czy na dobrodziecka na pewno takie rzeczy znajdziecie.
 
reklama
Trampolina jako prezent dla 3latka? Nie jestem co do tego przekonana!:D Dla mnie najlepszy prezent to taki, który pasuje do aktualnych upodobań i zainteresowań dziecka. Dla jednego będzie to zestaw kolorowanek a dla innego domek dla lalek. Ciężko tak strzelać na chybił trafił, nie wiedząc o jakim dziecku jest mowa.
 
Do góry