reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jakii prezent dla 3latka?

A moze namiot taki w autka dzieciaki lubią mieć swój kąt taki domek moja 3 latka uwielbia zabawę w dom,raz jest to dom raz statek raz namiot.To jak ktoś wyżej napisał zależy jakie dziecko.A trampolina hmmm moim zdaniem jeszcze za wcześnie.
 
reklama
Namiot pewnie że tak. Zabawa w dom/sklep itp. taką uwielbiają chyba wszystkie dzieci lubią. Ja nawet ostatnio kupowałam w ToysRUs zestaw warzyw/owoców do kuchni za jakieś 15 zł całą tubę:) zabawa niesamowita, a i ile ciekawego można się dowiedzieć o samych warzywach i owocach:)
 
u nas ostatnio hitem sa takie książeczki z rozkładankami, tzn jak sie otwiera strone to obrazek robi sie przestrzenny
 
temat nie odwiedzany ale mysle, ze warto odswiezyc bo prezenty dla dzieci to odwieczny problem. Ja ostatnio z chrestna wpadlysmy na pomysl‚ by urzadzic kinderbal z prawdziwego zdarzenia. Wybralysmy Baby Club Cafe (z polecenia znajomej) i nie zalujemy! dzieciaczki zachwycone. Mnostwo zabaw, wata cukrowa, konkursy, zgadywanki!. Bardzo fajnie zagospodarowany czas. Polecam na przyszlosc
 
Ostatnia edycja:
Do góry