reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakim mlekiem karmicie waze skarby?

reklama
Mam prozbe. Szukalam juz tu w tematach ale nieznalazlam nic konkretnego. Otoz ja i inne przyszle mamusie chcemy sie zapytac jakimi mieszankami mleka karmicie wasze niemowleta. Zastanawiamy sie wlasnie czym karmic nasze dzieciaczki jesli niebedzemy karmic piersia albo juz po. Sa rozne dzieci i kazdy inacze reaguje na mleko ale czy macie jakies super sprawdzone albo czy byly jakies ktore niezdaly testu absolutnie? np. cieszko je rozmieszac , robily sie grodki, piana lub dzieci mialy alergie?
Z gory dziekujemy za odpowiedz.
Ja życzę Ci abyś karmiła piersią i to jak najdłużej. Wygoda, oszczędność i radość. Jak się nie uda albo trzeba będzie już przejść na mieszankę to lekarz pediatra Wam doradzi :-)
 
ja karmię jeszcze piersią, ale do przyrządzania kaszek ryżowy stosuję Bebiko 2, u nas w szpitalu również je stosowali i dawali dzieciom gdy ich mamy nie miały pokarmu, albo miały go zbyt mało:)
 
My próbowaliśmy jeszcze w szpitalu pre nan, potem enfamil (zaparcia), w domu bebilon comfort ale strasznie go nie lubiła (próbowałam, strasznie gorzki) aż przeszliśmy na zwykły bebilon i w końcu są kupki, nie boli brzuszek, a teraz zaczęliśmy dodawać troszkę kleiku ryżowego ( dosłownie łyżeczkę na butelkę) i skończyły się wymioty. A też zwracała całe posiłki i spadała już z wagi. Teraz pomalutku na kleiku zaczyna przybierać:)
 
reklama
Też bym spróbowała, tylko w mojej okolicy nie ma '1" :dry:
Nie wiem czy wogóle są 1, ja kupiłam w realu i były tylko 2 i 3
Mamo Paulinki a to były wymioty czy mocne ulewanie, bo u nas było takie mocne ulewnie, też myślałam ze to wymioty i kupilam nutrition bardzo nam pomógł, a po 6 miesiącu minęło, choć zdarza sie ze jeszcze małemu sie uleje,
 
Do góry