reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakim mlekiem karmicie waze skarby?

Mamy refluks i nutriton nie pomógł, chlustała fontannami mleka, na wszystko dookoła, a ja codziennie pranie robiłam. Jak mi kasy zabrakło to kupiłam kleik, też dla zagęszczenia i się zdziwiłam, że tak zadziałał. Ale jak dostanie samo mleko rzadkie, bo nie pije płynów, to potrafi wymiotować. Wystarczy, że zakaszle, albo tak się odbeknie, że z mleczkiem.
 
reklama
To dobrze, że kleik pomógł, myśmy nie mieli badań aby stwierdzic czy mały ma refluks, bo nasza pediatra stwierdziła, że to normalne u dzieci, a mi go było szkoda i mąż pojechal do apteki i kupił ten nutrition, później u innego lekarza byliśmy i powiedział, że jak nie minie po nutritionie to będziemy badania robić, ale na szczęście minęło :-) Paulince też mine :-)

Edit: jest z gerbera 1 widziałam dziś w auchan
 
Ostatnia edycja:
Drogie mamy, proszę o opinie jakie mleko podać swojej córce. Próbowałam dawać małej NAN1, ale jej nie smakuje - nie chce go pić. Nie chcę eksperymentować na mojej małej i próbować wielu różnych mlek, stąd pytanie: jakie mleko lubią najbardziej Wasze dzieci? Myślałam nad Bebiko, Mamilac lub Hipp. Które Waszym zdaniem jest najlepsze i najbardziej przypomina mleko z cycusia?
 
u nas przełom i jedzenie nastąpiło po humanie noc lub bananowej. Obawiam się że co mama to Ci inne mleko poleci musicie niestety pokupować i popróbować. ostatnio kupuję candię gotową w kartonie i muszę powiedzieć że smak ma naprawdę ok i nie "śmierdzi":)
 
moje pierwsze dziecko bylo karmione mlekiem NAN,a drugie BEBIKO,
kajecik musisz sama wyczuc jakie mleko lubi Twoje dziecko,bo kazde jest inne i sluchanie opini mam tu nic nie da,bo to co dobre bedzie dla jednego dziecka niekoniecznie musi byc dobre dla drugiego :no:niestety nie ma innej mozliwosci jak eksperymentownie.:tak:
 
U nas był Hipp Probiotyk, Hipp Bio, Nan Active, Nan... I w końcu zasmakowało Bebiko. Myślałam nad Bebilonem, ale to jedno i to samo co Bebiko (ten sam producent, identyczny skład- Bebiko też ma Immunofortis, tylko w Bebiko nazywa się to Prebiotyki Nutricia).
 
reklama
Do góry