reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakim mlekiem karmicie waze skarby?

u nas maly nie tknie innego nizeli Bebiko. Od poczatku bylo bebiko. Przy kolkach probowalam zmienic na jakies antykolkowe ale nie sprawdzilo sie bo Adamowi ani sie widzialo je jesc. Nie narzekam, bebiko jest najtanszym mlekiem... wszystkie smakuja podobnie. tylko chyba te ha itp sa bardziej gorzkie.
 
reklama
Mój synek karmiony jest od początku mleczkiem Enfamil dostępnym tylko w aptece.
Synek od urodzenia bardzo ulewał a więc karmiłam go enfamilem przeciwko ulewaniu(mleczko zagęszczone) cena 28 zł za 400g, do 6 miesiąca był na tym zagęszczonym mleczku, super przybierał na wadze ponad 1 kg miesięcznie!Od 6 miesiąca pił enfamil premium 2 , cena 23zł za 400g a teraz obecnie jesteśmy na enfamil premium 3, mleczko super, synek nigdy nie miał alergii, biegunek, rozwija się prawidłowo, urodził się z wagą 2570 a teraz skończył roczek i waży 12 kg:-)
 
Ja też daję Enfamil. mały urodził się z wagą 2570 kg. w 36 tyg. przy wyjściu miał 2480. Teraz na dwa m-ce waży 5 kg. Więc super przybiera na wadze. Niestety ulewa po tym mleku i też ma kolki własnie jestem na etapie zmiany na Bebilon zobaczymy czy się uda ciut tańsze ale jeśli będzie gorzej niż na enfamilu to zostaniemy przy nim.
Kupiłam też to p-ko ulewaniu ale wydaje mi się że po nim większe kolki i też ulał chociaż już mniej i gęściejsze taka serwatka.
 
My naszczęście nie przechodziliśmy kolek a ulewał mi do 6 m-ca pomimo picia mleczka zagęszczonego, moim zdaniem ulewanie musi samo minąć, mleczko zagęszczone powodue tyle,że ulewa mniej i gęściej a nie chlusta mleczkiem no i super po nim przybiera na wadze.
 
Do góry