reklama

jakos nas tu mało.......

Temat na forum 'Przedszkolaki' rozpoczęty przez magda1226, 28 Lipiec 2005.

1. magda1226

magda1226 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Cześć Dziewczyny !!! Czy naprawde mam dzieci starszych jest tutaj tak mało, że akurat nasze wątki są takie skromne.???? w przeciwieństwie do mam maluszków lub dopiero dziewczyn oczekujących dzidzi ;) mam nadzieję ,że nie ?! Może macie ochotę się trochę bardziej zaprzyjażnić i pogadać jako co to podaję wam maila magda1226@op.pl i numer gg4283728, ale forum tez mile widziane :)
    Zaznaczę może jeszcze, że jestem mamą 5.5 letniej Wikusi
    pozdrawiam iczekam na jakies wiadomości
    ale upał dzisiaj :p

2. martaxl

martaxl Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hej!

To chyba jest tak, ze mamy starszych dzieciaczkow maja nieco mniej czasu na internet ;)

Moja corka jest o rok mlodsza od twojej....a z jakiego jestescie miasta?

3. reklama
  4. magda1226

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    czesc!! fajnie,że ktoś odpisał :) jestem z Mysłowic A ty??

5. karola7

karola7 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    cześc dziewczyny, ja jestem mamą 5 letniego mateusza i w lutym bedę mamą drugiej dzidzi. Jestem z Lublina. Ja na forum jestem często , ale raczej w wątku ciążowym. Tu rzeczywiście jakoś nas mało. Czasami nawet na odpowiedzi nie bradzo można się doczekać :mad:. No ale może się to zmieni.

6. magda1226

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Czesc !!! cieszę się ,że kolejna mama dziecka dziecka starszego się odezwała tez mam nadzieje, że wkońcu bedzie tu trochę wiecej ruchu :)
    pozdrawiam ale straszny upał dzisiaj :p

7. loli

loli Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    To prawda że przy dwójce jest mniej czasu, ale ja zawsze jak tylko siadam przy komputerze zagladam na wszsystkie watki.Ma dwóch synków Igora i Miłoszka Pzdrawiam
    Loli

8. Agnexx

Agnexx Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja niestety, nie kwalifikuję się do tego działu. Jeden syn 2 lata, a drugi 7. Ale i tak będę tu zaglądać. :laugh:

9. ruda

ruda Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam, moja pociech ma 4 i pół roku, jest łobuziakiem jakich mało, wszędzie jest go pełno, a do tego ciekawski jak mało kto. Póki co jest jedynakiem rozrabiakiem. Pozdrawiam :laugh:

10. reklama
  11. sylwinka

sylwinka Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Wiam ja jestem od niedawna na forum częściej jednak czytałam i teraz postanowiłam coś popisać jestem mama Juleczki 4 letniej i bardzo spokojnej i niedługo drugiej córeczki ( podobno dziewczynki) mamy z chłopem jedną formę ;D Pozdrawiam i mam nadzieję że się będziemy spotykać częsciej.
    podobno DZIEWCZYNKA

12. karola7

karola7 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Cześc syja. U nas podobnie. 5 latek w domu a drugie w drodze. Zaglądajcie i piszcie to może zrobi tu sie tak ruchliwo jak na działach dla "mlodych" mam.

Poleć forum