reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

jakos nas tu mało.......

Rozwiązania
0
Cześć Dziewczyny !!! Czy naprawde mam dzieci starszych jest tutaj tak mało, że akurat nasze wątki są takie skromne.???? w przeciwieństwie do mam maluszków lub dopiero dziewczyn oczekujących dzidzi ;) mam nadzieję ,że nie ?! Może macie ochotę się trochę bardziej zaprzyjażnić i pogadać jako co to podaję wam maila magda1226@op.pl i numer gg4283728, ale forum tez mile widziane :)
Zaznaczę może jeszcze, że jestem mamą 5.5 letniej Wikusi
pozdrawiam iczekam na jakies wiadomości
ale upał dzisiaj :p

reklama

martaxl

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Hej!

To chyba jest tak, ze mamy starszych dzieciaczkow maja nieco mniej czasu na internet ;)

Moja corka jest o rok mlodsza od twojej....a z jakiego jestescie miasta?

karola7

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
cześc dziewczyny, ja jestem mamą 5 letniego mateusza i w lutym bedę mamą drugiej dzidzi. Jestem z Lublina. Ja na forum jestem często , ale raczej w wątku ciążowym. Tu rzeczywiście jakoś nas mało. Czasami nawet na odpowiedzi nie bradzo można się doczekać :mad:. No ale może się to zmieni.

Rozwiązania
0
Czesc !!! cieszę się ,że kolejna mama dziecka dziecka starszego się odezwała tez mam nadzieje, że wkońcu bedzie tu trochę wiecej ruchu :)
pozdrawiam ale straszny upał dzisiaj :p

loli

Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
To prawda że przy dwójce jest mniej czasu, ale ja zawsze jak tylko siadam przy komputerze zagladam na wszsystkie watki.Ma dwóch synków Igora i Miłoszka Pzdrawiam
Loli

A

Agnexx

Gość
Ja niestety, nie kwalifikuję się do tego działu. Jeden syn 2 lata, a drugi 7. Ale i tak będę tu zaglądać. :laugh:

R

ruda

Gość
Witam, moja pociech ma 4 i pół roku, jest łobuziakiem jakich mało, wszędzie jest go pełno, a do tego ciekawski jak mało kto. Póki co jest jedynakiem rozrabiakiem. Pozdrawiam :laugh:

Rozwiązania
0
Wiam ja jestem od niedawna na forum częściej jednak czytałam i teraz postanowiłam coś popisać jestem mama Juleczki 4 letniej i bardzo spokojnej i niedługo drugiej córeczki ( podobno dziewczynki) mamy z chłopem jedną formę ;D Pozdrawiam i mam nadzieję że się będziemy spotykać częsciej.
podobno DZIEWCZYNKA

reklama

karola7

Rozwiązania
0
Cześc syja. U nas podobnie. 5 latek w domu a drugie w drodze. Zaglądajcie i piszcie to może zrobi tu sie tak ruchliwo jak na działach dla "mlodych" mam.

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry