reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jakos nas tu mało.......

Dołączył(a)
25 Luty 2005
Postów
13
Cześć Dziewczyny !!! Czy naprawde mam dzieci starszych jest tutaj tak mało, że akurat nasze wątki są takie skromne.???? w przeciwieństwie do mam maluszków lub dopiero dziewczyn oczekujących dzidzi ;) mam nadzieję ,że nie ?! Może macie ochotę się trochę bardziej zaprzyjażnić i pogadać jako co to podaję wam maila magda1226@op.pl i numer gg4283728, ale forum tez mile widziane :)
Zaznaczę może jeszcze, że jestem mamą 5.5 letniej Wikusi
pozdrawiam iczekam na jakies wiadomości
ale upał dzisiaj :p
 
reklama
Hej!

To chyba jest tak, ze mamy starszych dzieciaczkow maja nieco mniej czasu na internet ;)

Moja corka jest o rok mlodsza od twojej....a z jakiego jestescie miasta?
 
cześc dziewczyny, ja jestem mamą 5 letniego mateusza i w lutym bedę mamą drugiej dzidzi. Jestem z Lublina. Ja na forum jestem często , ale raczej w wątku ciążowym. Tu rzeczywiście jakoś nas mało. Czasami nawet na odpowiedzi nie bradzo można się doczekać :mad:. No ale może się to zmieni.
 
Czesc !!! cieszę się ,że kolejna mama dziecka dziecka starszego się odezwała tez mam nadzieje, że wkońcu bedzie tu trochę wiecej ruchu :)
pozdrawiam ale straszny upał dzisiaj :p
 
To prawda że przy dwójce jest mniej czasu, ale ja zawsze jak tylko siadam przy komputerze zagladam na wszsystkie watki.Ma dwóch synków Igora i Miłoszka Pzdrawiam
Loli
 
Ja niestety, nie kwalifikuję się do tego działu. Jeden syn 2 lata, a drugi 7. Ale i tak będę tu zaglądać. :laugh:
 
Witam, moja pociech ma 4 i pół roku, jest łobuziakiem jakich mało, wszędzie jest go pełno, a do tego ciekawski jak mało kto. Póki co jest jedynakiem rozrabiakiem. Pozdrawiam :laugh:
 
Wiam ja jestem od niedawna na forum częściej jednak czytałam i teraz postanowiłam coś popisać jestem mama Juleczki 4 letniej i bardzo spokojnej i niedługo drugiej córeczki ( podobno dziewczynki) mamy z chłopem jedną formę ;D Pozdrawiam i mam nadzieję że się będziemy spotykać częsciej.
podobno DZIEWCZYNKA
 
reklama
Cześc syja. U nas podobnie. 5 latek w domu a drugie w drodze. Zaglądajcie i piszcie to może zrobi tu sie tak ruchliwo jak na działach dla "mlodych" mam.
 
Do góry