reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jan Otto 650gr

Wiesz najpierw zadaj sobie pytanie po co badać Jasia.Jeśli to refluks to i tak bierze leki.Mój Jasio ulewał strasznie nieraz od karmienia do karmienia.Kaszel był,bo musiał odkrztusic zalegającą wydzielinę.Moj Jasio tez kasłał nocą wydzielina cofała się do jamy ustnej.Potem doszedł niesamowity płacz,bo niunia paliło w przełyku.Smród był okropny,kwasny.Po pokarmach stałych czyli bardzo gęste zupki nie ulewał.Zrób USG chyba pół godziny przed badaniem trzeba nakarmić dziecko i powinno wyjść.Mój Jaś jak się śmiał to nie raz widziałam mleczko w gardełku.
 
reklama
Bożu, Janko wogole nie ulewa i nie ulewał, nigdy, no chyba, ze mu na siłe wpychałam! Mój Jasiu waży tylko 6200 i dlalego te całe chocki klocki, gastrolog mówi,że nie powinien byc takim kruszkiem i zaleca badanie. Ale z drugiej strony waży 10x tyle co w dniu porodu. Któtko przestałam się przejmowac jego wagą, ale teraz znów mam mega doła!
 
Twój Jasio urodził się w pażdzierniku ,mój urodził się z wagą 1080 w marcu ważył 2465 czyli -jak miał 2mc,4400 ważył czerwcu czyli jak miał 5 mc.Waga Twojego niunia jest imponująca.
 
Niech Cię to pocieszy - mój Wojtek z wagą urodzeniową 850gr na urodzeniowy rok ważył 6kg. Powyżej 6 bardzo trudno było mu cokolwiek złapać bo zrobił się strasznie ruchliwy.
Teraz na dwa lata ważył niecałe 10kg, 9.9.
 
Dziekuje to mnie troche podniosło na duchu, tylko pytanie zozstało? iść na tą endoskopie, której się tak panicznie boje?? tzn nie ja tylko boje się o Jasia, kolejny szpital, znów nie w domku i jeszcze TAKIE badanie! Płakac mi sie chce jak pomysle!
 
Zrób jak uważasz.
Ja bym nie poszła;)

Jaś je? pije? rośnie cokolwiek? przybiera cokolwiek? choćby 10gram na miesiąc? (u nas tak bywało, zwłaszcza przy refluksie)
Wojtuś dopiero kilka miesięcy temu rozpędził się z przybieraniem, śmiesznie to brzmi, patrząc na jego wagę na 2 latka, ale naprawdę dopiero ostatnie pół roku temu zaczął lepiej przybierać. Zdecydowanie lepiej rośnie ale to i tak szczypior i skóra i kości.
 
Niech Cię to pocieszy - mój Wojtek z wagą urodzeniową 850gr na urodzeniowy rok ważył 6kg. Powyżej 6 bardzo trudno było mu cokolwiek złapać bo zrobił się strasznie ruchliwy.
Teraz na dwa lata ważył niecałe 10kg, 9.9.

To ja was pocieszę . moja córcia urodziła się o czasie z wagą 2910 za 3 tyg skończy 2 latka i waży równiutkie 10 kg więc nie przejmujcie się z kolei mojej siostry córeczka urodzona w 29 tc ma teraz 6 lat i waży około 13 do 15 kg a dziś urodziła kolejnego wcześniaczka w 24.5 tc i mały waży 650 gr tzn wczoraj tak wychodziło ze specjalistycznego usg. nawet nie wiem jak maluszek ma na imie ale modlę się o niego z całych sił i o siostrę bo straciła dużo krwi i przetaczali jej już krew.
 
reklama
hej dziewczyny czytam was zawsze, ale brak mi czasu i niestety checi n odp. Z Jasiem niby ok sończył dwa lata w październiku i nie mówie tylko uu aa ee, jak jaskiniowiec. Pare słów mówi świadomie, ale mało ich jest. Dziekuje za potrzymanie na duchu! Jan jest reh juz tylko metoda porannego kregu. Ale chyba intensywne SI by się przydalo. Mamy też psa :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry