reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaroslaw Mrozek usg genetyczne lux med OPINIE

reklama
Usg prenatalne robi się u lekarzy z certyfikatem FMF, tego pana nie znalazłam na liście tych specjalistów, więc odradzam.
 
Usg prenatalne robi się u lekarzy z certyfikatem FMF, tego pana nie znalazłam na liście tych specjalistów, więc odradzam.
Tez tam patrzylam a mimo to moj lekarz mi go polecil hmmm.. Tylko ja bede wykonywac 2 usg. To z lux medu jest za darmo wiec zrobię. Dziwię sie ze lux med pozwala sobie na to by wykonywal tak wazne usg lekarz bez certyfikatu..
 
Nie wiem jak teraz, ale 2 lata temu było coś, że Luxmed nie robi USG genetycznych. Robi coś określane jako USG pierwszego trymestru, ale nie jest to właśnie USG genetyczne wykonywane przez lekarza z certyfikatem. Może dalej tak jest.
W Poznaniu jak pytałam te 2 lata temu to mi powiedzieli, że Luxmed przynajmniej ten w Poznaniu już nie robi badań prenatalnych (3 lata wcześniej jak byłam w ciąży z córką to robił).
Jeśli to USG w Luxmed masz za darmo, a oprócz tego idziesz gdzieś do lekarza z certyfikatem, to spoko, można zrobić. Ale jeśli to miałoby być płatne USG, to nie ma sensu. Lepiej iść do kogoś z certyfikatem.
 
Nie wiem jak teraz, ale 2 lata temu było coś, że Luxmed nie robi USG genetycznych. Robi coś określane jako USG pierwszego trymestru, ale nie jest to właśnie USG genetyczne wykonywane przez lekarza z certyfikatem. Może dalej tak jest.
W Poznaniu jak pytałam te 2 lata temu to mi powiedzieli, że Luxmed przynajmniej ten w Poznaniu już nie robi badań prenatalnych (3 lata wcześniej jak byłam w ciąży z córką to robił).
Jeśli to USG w Luxmed masz za darmo, a oprócz tego idziesz gdzieś do lekarza z certyfikatem, to spoko, można zrobić. Ale jeśli to miałoby być płatne USG, to nie ma sensu. Lepiej iść do kogoś z certyfikatem.
Myślę ze masz racje. Bo to jest usg ciazy 11-13tc(+6dni). Od razu pomyslalam ze to genetyczne. Mam za darmo to pójdę. Moj ginekolog prowadzacy nie ma certyfikatu i polecił mi tego ze ma dobre opinie innych lekarzy. Ale tak czy inaczej dla mojego spokoju pewnie pojde gdzies dalej bo i tak bym chciala zrobic sanco z krwi.
 
reklama
Do góry