reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaśniejsza kreska na kolejnym teście

patrycja995

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
2 Wrzesień 2019
Postów
38
Hej dziewczyny. Dawno mnie tu nie było 🙈 Przychodzę z problemem testów i intensywności kresek... Udało mi się po prawie 2 latach w końcu zajsc w ciążę. Ale niestety ostatni test odebrał mi nadzieję na tę ciąże. Załączam zdjęcie testów, od gory: 31.12, 01.01, 03.01. Kreska na ostatnim teście jest dużo bledsza od tej z 01.01. Nie mam plamienia, ani szczególnych boli. Lekkie ćmienie podbrzusza i wrażliwe piersi. Łykam progesteron w das e 2x200mg, ale boję się, że i tak już nic z tego 😩. Czekam na wyniki bety.
Co myślicie o tych testach?
 

Załączniki

  • IMG_20210104_095227-01.jpeg
    IMG_20210104_095227-01.jpeg
    2,5 MB · Wyświetleń: 3 726
reklama
Nie sprawdzaj intensywności na tych testach. Jak chcesz mieć pewność zrób badanie z krwi - betahcg i powtórz po 48h.
Wystarczy, że więcej wypijesz, nie będzie to pierwszy poranny mocz, na test nanieśli inną ilość odczynników i kreski różnią się intensywnością - zwłaszcza na samym początku ciąży.
 
Ktory to dzien cyklu? Najlepsza odpowiedz da beta z krwi. Jasnienie kreski na tescie moze miec rozne przyczyny od tego ze beta spada do tego ze mocz byl bardziej rozcienczony lub zwyczajnie bylo go troche mniej. Na tej podstawie raczej nie wyciagalabym wnioskow. Poczekaj na bete i zobaczysz co bedzie.
 
Hej dziewczyny. Dawno mnie tu nie było 🙈 Przychodzę z problemem testów i intensywności kresek... Udało mi się po prawie 2 latach w końcu zajsc w ciążę. Ale niestety ostatni test odebrał mi nadzieję na tę ciąże. Załączam zdjęcie testów, od gory: 31.12, 01.01, 03.01. Kreska na ostatnim teście jest dużo bledsza od tej z 01.01. Nie mam plamienia, ani szczególnych boli. Lekkie ćmienie podbrzusza i wrażliwe piersi. Łykam progesteron w das e 2x200mg, ale boję się, że i tak już nic z tego 😩. Czekam na wyniki bety.
Co myślicie o tych testach?
Jak nic, jesteś w ciąży 🥰 nieważne czy blada, ja też pierwsza miałam na tyle bladą, że ja tylko przy świetle dziennym widziałam, ale to oznaczało już ciąże 😁 Na wypadek zrób sobie testy betahcg jeśli się martwisz, albo omów się do ginekologa jeśli tydzień ciąży wychodzi na 6 tydzien minimum 😁 ja u ginekologa byłam już w 5+5 tv i ciąża była widoczna 🥰
 
Ostatnia edycja:
Dzisiaj 31dc. Ostatnie cykle miałam stymulowane i trwały po 29dni. W tym cyklu nie brałam już Clo, bo chcieliśmy odpocząć psychicznie i się nie starać. A tu niespodzianka.
Wyniki bety i progesteronu będę miała po południu.
Ogólnie trochę się zmartwiłam, bo zwykle każdy mówi, że z każdym dniem kreska powinna ciemnieć, a nie na odwrót.
 
Po pierwsze czemu te testy są rozebrane. Jeżeli ma być kreska to będzie..
Powiem Ci ze na sprawdzałam chyba przez tydzień i dla mnie te kreski tylko delikatnie ciemnialy.
W dniu zrobienia bety miałam cień lekko widoczny a beta była 27 na teście o czułości 10.
Także wyniki bety dadzą Ci pewność.. Po 48h zrób powtórne badanie czy prawidłowo przyrasta..
 
Po pierwsze czemu te testy są rozebrane. Jeżeli ma być kreska to będzie..
Powiem Ci ze na sprawdzałam chyba przez tydzień i dla mnie te kreski tylko delikatnie ciemnialy.
W dniu zrobienia bety miałam cień lekko widoczny a beta była 27 na teście o czułości 10.
Także wyniki bety dadzą Ci pewność.. Po 48h zrób powtórne badanie czy prawidłowo przyrasta..
Testy rozebrałam teraz do zdjęcia, no niestety przez tę szybkę i jakość mojego aparatu nic by nie było pewnie widać 🙈
 
No to spokojnie czekaj na wyniki bety. Bo one Ci powiedzą czy jesteś w ciąży czy nie.
W środę idź zrób kolejna betę, aby sprawdzić przyrost. I nie stresuj się tylko cierpliwie czekaj.
Skoro jesteś już po terminie @, to beta spokojnie wyjdzie. Ewentualnie testy mogą być takie jasne bo owu była później, zagnieżdżenie..
 
reklama
Testy były o tej samej czułości? I z tej samej firmy? I kiedy wykonane? Rano po przebudzeniu? Kreski rzeczywiście powinny ciemnieć i ta ostatnia nie napawa optymizmem.
 
Do góry