reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaśniejsza kreska na kolejnym teście

reklama
Hej dziewczyny. Dawno mnie tu nie było 🙈 Przychodzę z problemem testów i intensywności kresek... Udało mi się po prawie 2 latach w końcu zajsc w ciążę. Ale niestety ostatni test odebrał mi nadzieję na tę ciąże. Załączam zdjęcie testów, od gory: 31.12, 01.01, 03.01. Kreska na ostatnim teście jest dużo bledsza od tej z 01.01. Nie mam plamienia, ani szczególnych boli. Lekkie ćmienie podbrzusza i wrażliwe piersi. Łykam progesteron w das e 2x200mg, ale boję się, że i tak już nic z tego 😩. Czekam na wyniki bety.
Co myślicie o tych testach?
Ja zawsze robiłam jedej max dwa testy ;). Bety nigdy nie oznaczałam, by się nie stresować i nie nakręcać, że za mały przyrost itp... do ginekologa nie wcześniej niż 8 tyg.

Edit... Doczytałam i bardzo mi przykro :(..
 
Ostatnia edycja:
Niestety... Jednak widać beta spadła... Będę czekać na krwawienie 💔
Screenshot_20210104_143324_com.google.android.apps.docs.jpg
 
reklama
A czy przez te 2 lata jak sie staralas to robilas testy tak okolo 30 dnia cyklu, czy raczej czekalas na okres? Taka sytuacja jest po raz 1? Mialas jakas diagnostyke? Ja tez mialam ciaze biochemiczna i bylam w szoku dlaczego po kilku dniach od pozytywnego testu dostalam krwawienie silne i ze skrzepami. Pamietam ze napisalam tu na forum i wszyscy mi wmawiali ze ciaza i od razu gratulacje, ja w to powatpiewalam i okazalo sie ze za kilka dni dostalam krwawienie, do tej pory mi smutno jak czytam tamten watek jak ludzie juz zaczynali pisac ze na pewno ciaza i dawali nadzieje :( mysle ze nawet pozytywny test bez jasniejacej kreski to o wiele za wczesnie na gratulacje zwlaszcza ze z tego co widze te biochemy zdarzaja sie niezwykle czesto. Czesto tez zdarzaja sie ogolnie poronienia w 1 trymestrze.
Odataw progesteron i mam nadzieje ze uda Ci sie z ta normalna ciaza niebawem!
 
Do góry