reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jasno brązowy śluz 6 tydz ciazy

Kat91

Początkująca w BB
Dołączył(a)
7 Październik 2019
Postów
23
Witam wczoraj i dziś zauważyłam brązowe uplawy wizytę mam za 2 tyg czy powinnam się niepokoic? Nie mam silnych boli ani innych objawów, tylko lekkie skurcze w macicy od 4 tyg. W 5 tyg byłam na usg i lekarz powiedział że takie skurcze lekkie są normalne. Teraz pojawiły się te uplawy czy powinnam się nimi przejmować?
 
reklama
Skurcze normalne ? No skoro lekarz tak powiedział... A plemienia się zdarzaja, choć skurcze jak dla mnie są niepokojące, weź może magnez ,zobacz czy ustąpi, a jak nie to ja bym chyba na ip jechała, tak dla świętego spokoju
 
Ja też radzę udać się do lekarza. Takie brązowe plamienia mogą być spowodowane zbyt niskim progesteronem i należałoby być może zacząć przyjmować luteinę i/lub duphaston.
 
U mnie takie plamienie pojawiło się na trzy dni przed poronieniem, więc radzę Ci udać się nawet na IP i nie zwlekać. Dodatkowo skurcze coraz mocniejsze każdego dnia były. Naprawdę idź do lekarza.
 
Byłam na IP niby wszystko ok to nie plamienie to tylko śluz jest brązowy. Powiedzieli ze na tym etapie nic nie można poradzić albo będzie ok albo nie...
 
Byłam na IP niby wszystko ok to nie plamienie to tylko śluz jest brązowy. Powiedzieli ze na tym etapie nic nie można poradzić albo będzie ok albo nie...

U mnie też zaczęło się od brązowego śluzu. Poszłam na IP i było „wszystko dobrze”, na drugi dzień poszłam do ginekologa i jednak wcale dobrze nie było. Trzeciego dnia miałam takie skurcze, że wylądowałam w szpitalu. Dostałam kilka kroplówek, okazało się, że dziecka we mnie już prawie nie ma, a dzień wcześniej widziałam bijące serduszko.
Dali Ci chociaż luteinę? Będę trzymać kciuki, żeby wszystko było u Ciebie w porządku...
 
Dziś byłam znowu bo plamienia są większe dostałam duphaston. Na usg wszystko dobrze. Nie widać nic złego. Żadnych bóli brzucha czy skurczów. Mam nadzieję że po tym leku przejdzie plamienie. Dziś leżę :)
 
Dziś byłam znowu bo plamienia są większe dostałam duphaston. Na usg wszystko dobrze. Nie widać nic złego. Żadnych bóli brzucha czy skurczów. Mam nadzieję że po tym leku przejdzie plamienie. Dziś leżę :)

To bardzo dobrze! Powinno przejść, bo większość plamien jest przez zbyt niski progesteron :)
 
reklama
Dziś byłam znowu bo plamienia są większe dostałam duphaston. Na usg wszystko dobrze. Nie widać nic złego. Żadnych bóli brzucha czy skurczów. Mam nadzieję że po tym leku przejdzie plamienie. Dziś leżę :)
A zbadali Cię ginekologicznie? Plamienia też mogą być od polipow szyjki. Ja się z dziadostwem męczyłam od właśnie 6tc. Nie jest to zagrozenie i nic się z tym w ciąży nie robi, ale miło wiedzieć konkretnie od czego przecieki :p Ale to lekarz musi zajrzeć żeby wylookać ;)
 
Do góry