reklama
  1. Uwierz, że jesteś ok. Masz prawo mieć gorszy dzień, masz prawo czuć się zmęczona i popełniać błędy. Najważniejsze, że masz prawo być z siebie dumna. Razem z Dove świętujemy Dzień Mamy Świętuj z nami. Konkursowo/

Wybierz zabawkę, która uszczęśliwi twojego maluszka Konkurs/

Zamknij powiadomienie

Jasnoróżowe plamienie

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez madalinskv, 14 Czerwiec 2018.

1. madalinskv

madalinskv

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam, otóż wczoraj zrobiłam test ciążowy, który jak się okazało wyszedł pozytywny. Byłam bardzo zaskoczona i zszokowana tym wynikiem dlatego dziś rano zrobiłam jeszcze dwa dodatkowe. Również wynik był pozytywny. Stad moje pytanie ponieważ ostatnia miesiączka była od 27.04-03.05 i dopiero wczoraj dowiedziałam się, ze jestem w ciąży, a kiedy się załatwiam to później na papierze widzę lekko ale dosłownie lekko jasnoróżowa krew, lekarza mam dopiero w poniedziałek, aby mógł potwierdzić ciąże. Czy powinnam się obawiać, czy jechać do szpitala? Dodam, ze mieszkam od kilku miesięcy w Belgii i tez nie potrafię jeszcze tak wszystkiego tutaj załatwić od razu. Aha co do miesiączek to milam nieregularne, zdarzało się, ze czasem po miesiącu występowały. Ponad dwa lata temu miałam zabieg na usuwanie torbielą z jajnika. Proszę pomóżcie, boje się, Ze może być to coś złego. Wiem, ze tylko lekarz, ale na te chwile szukam odpowiedzi.

2. GoJ

GoJ Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    7
    Takie plamienia mogą być implantacyjne. Testy ciążowe zazwyczaj się w tę stronę nie mylą. Odczuwasz ból jak na miesiaczke?

3. reklama
  4. madalinskv

madalinskv

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Tak, czasami bo ten ból jest chwilowy i nie ostry

5. GoJ

Najlepsze odpowiedzi:
    7
    Więc na 90% obstawiam zagnieżdżanie się zarodka. Życzę spokoju i pozytywnych wieści... bo rozumiem że nie masz jak zrobić Beta Hcg w laboratorium?

6. madalinskv

madalinskv

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dopiero będę w poniedziałek miała robiony ten test ☺️A jest to możliwe, ze test pokazuje pozytywny a zarodek się dopiero zagnieżdża ?

7. GoJ

Najlepsze odpowiedzi:
    7
    Oczywiście!

• Nie zgadzam się! Nie zgadzam się! x 1
    • Lista
  8. bellina

bellina Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    Jakim cudem?
    Hcg przenika do krwi, a dalej do moczu dopiero po zagniezdzeniu. Jak fizycznie jest to możliwe aby zarodek, który wędruje w macicy wydzielał hormon do krwi?

9. jasani

jasani Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    32
    Chyba raczej nie. Implantacja ma miejsce przed wydzielaniem przez zarodek beta hcg, więc to nie było plamienie implantacyjne.

• Popieram! Popieram! x 2
    • Lubię to Lubię to x 1
    • Lista
  10. reklama
  11. GoJ

Najlepsze odpowiedzi:
    7
    Testy się robi z moczu nie z krwi a zmiany hormonalne zaczynają sie już po zaplodnieniu jajeczka... jeśli testy sikane są w stanie wykryć ciążę 14 dni po zapłodnienia mimo że sam pecherzyk płodowy uwidacznia się dopiero po 6 tygodniach plus minus... to moim zdaniem TAK. Ale nie jestem lekarzem.

12. NeSSi

NeSSi Moderatorka Członek załogi

Najlepsze odpowiedzi:
    72
    Absolutna bzdura! Hormon beta hcg wytwarzany jest dopiero ok 48h po zagnieżdzeniu i wynosi tylko 1mlU/ml .. a testy ciazkowe najczulsze nie wylapia takiej sladowej ilosci.

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij powiadomienie