reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jastrzębie Zdrój

  • Starter tematu mineralnakocica
  • Rozpoczęty
reklama
SPRZEDAM 3 paczki oryginalnych pampersów (250 szt) rozmiar 2 za 100 zł
Sprzedaję, bo dostaliśmy za dużo a córka już wyrosła z tego rozmiaru.

Sprzedam także pojedyńczo po 35 zł/paczka

Info na prv
 
Jest ktoś aktywny na tym forum?? ;-) Jestem z Jastrzebia i mam termin porodu na lipiec :) zapraszam do rozmowy:-)
 
Kurcze tyle sie naczytałam o naszym szpitalu że mam teraz dylemat. Czy rodzić w Jastrzebiu czy w Żorach?
Moja przyjaciółka rodziła przez cc rok temu i powiedziała że patologia (bo leżała tam z tydzień) że super ale później na sali poporodowej jakaś maskakra właśnie jeśli chodzi o te pielęgniary.
Ale znowu słyszałam że jak sie chodzi prywatnie do Olesia czy Kućmy to już wyglada lepiej a jeszcze jak się pielęgniarkom da jakiś upominek czyt. kawe czy czekoladki to jest całkiem inna gadka.... kurcze nie wiem co robić ....czy króraś z was chodziła prywatnie do Olesia albo Kućmy??
 
reklama
prosyl, z tego co słyszałam, to jest tam jedna wybitnie wredna pielęgniara,a reszta jest ok. Z opinii koleżanek, dużo się teraz zmieniło na lepsze. Oddział wyremontowany itd. Dwie koleżanki chodziły do Olesia, ale nie wspominały nic żeby były lepiej przez to traktowane. Mimo to było ok, żadnych wpadek ze strony personelu, żadnych prezencików nie dawały.
Ja mam termin na początek sierpnia i też intensywnie myślę nad tym gdzie rodzić. Rozważam też Bielsko Białą, bo chciałabym rodzić ze znieczuleniem. Ale boję się, że nie zdążę dojechać:-) Pozdrawiam.
 
Do góry