reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jastrzębie Zdrój

  • Starter tematu mineralnakocica
  • Rozpoczęty
Hej. Do pokoiku jeszcze daleko, bo jeszcze nie wszystko skompletowane. Ale jak będzie to się pochwalę. Widzę właśnie, że mam identyczne łóżeczko:-) Materacyk muszę dokupić, czekam na zamówioną pościel.
Jak się czujesz?? Jeszcze się nie wybierasz do rodzenia??;-)
Upał straszny, pewnie tak samo cierpisz jak ja. No nic, odezwę się znów jak będę miała się czym chwalić;-) Pozdrawiam:happy2:
 
reklama
Hej ja dalej 2w1 i na razie nie zanosi się na zmiany a już bym chciała bo strasznie mnie kręgosłup łamie no cóż na jutro mam dopiero termin ale coś mi się zdaję że przenoszę małą tak jak to było ze mną :) można powiedzieć rodzinne :) hehe
a co tam u Ciebie jak samopoczucie dobrze że chociaż te upały ustały i jest czym oddychać :)
oki lecę bo goście przyszli
powodzenia :)
 
Hej. Myślałam, że już się dawno rozpakowałaś, bo cisza z twojej strony:-) U mnie też się nie zapowiada na zmiany. Wczoraj byłam na kontroli i nic się nie dzieje. Mi zostały jeszcze 3 tygodnie do terminu, ale szczerze mówiąc wolałabym chyba przenosić. Też byłam po terminie, więc może tak będzie;-). Wolałabym iść na planowany poród, bo boję się, że m będzie w pracy, sama zostanę i nie będę miała jak dojechać.

A wracając do szpitala w Żorach, nie wiesz przypadkiem jakie opinie ma tam oddział neonatologii????
Odezwij się koniecznie jak już będziesz po, chętnie zobaczę Malutką. Pozdrawiam:happy:
 
Do góry