reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaworzno i okolice

Mi ogólnie tydzień mija za szybko :) Ogólnie siedzę w domku z Wiki do momentu az mąż przyjdzie z pracy:) Albo spacerujemy, chodze z nią na rower :) Jutro przylatują moi rodzice więc będzie weselej :)a za tydzień w piątek wyjezdżamy na wczasy
 
reklama
Hej :-)
Jeżeli chodzi o deszcz to nas dzisiaj złapał na spacerze :-( i biegiem do domu:tak::tak:. A co do spotkania to może umówmy się wstępnie na dzień i godzinę a dzień wcześniej potwierdzimy i wymienimy się telefonami, co Wy na to? Ja na razie cały przyszły tydzień mam wolny oprócz poniedziałku więc czekam na propozycje :-)
 
Ech tydzień mnie nie było a tu żadnej nowej mamuśki. :)
Dzisiaj padam, a zapowiada się ciekawy tydzień w pracy, to już w ogóle mało czasu zostanie na cokolwiek. Kurde nie jest mi tak prosto umówić się na spacer-bo w tygodniu pracuję obecnie do 17 w katowicach, to jak wracam to padam, a weekend nadrbiam zaległości rodzinne. Dla mnie prościej dostosować się do Was-wtedy pracę jakoś ułożę sobie tak żeby zdążyć. A jak mam określić dzień i godzinę to już gorzej. Może jak zaciążę to będzie więcej wolnego, ale kiedy to będzie..... pozdrawiam serdecznie
 
Witam mamusie serdecznie na forum śląska, mam nadzieję, że zostaniecie z nami.
Połączyłam oba tematy o Jaworznie, na przyszłość proszę o wyszukiwanie na forum podobnych wątków, aby nie powielać wątków i wprowadzać zamieszania.
Dziękuję.
 
Cześć dziewczyny, co tak cicho:-:)-(, odezwijcie się . Margolcia może spotkamy się w Szczakowej w przyszłym tygodniu ma się pogoda poprawić, zapraszam na kawę :-):-). Odezwij się :-):-)
 
witajcie mamuśki .ja jestem z osiedla stałego ,a termin mam na grudnia to nasze pierwsze dziecko i troszkę się boje jak to wszystko będzie , czy będę wiedziała jak dogodzić naszej córci :/
 
Ostatnia edycja:
Morfina86 witam serdecznie :-), nie martw się na pewno będziesz świetną mamą dla córeczki :-):-), każda z nas ma takie obawy :tak:. Zapraszamy na spacer jak pogoda dopisze, na razie czekam na info od dziewczyn może też się zdecydujesz??
 
z miłą chęcią sie wybiore na spacerek :)) zawsze to jakies oderwanie i ruszenie tyłka z domu :D tak wiem ze kazda ma takie objawy ale czasami to w jakas paranoje popadam i strach przed porodem :D jak to sie mowi strach przed nieznanym ale jednak kochanym :D
 
Ostatnia edycja:
To super, w takim razie proponuje spotkanie w tygodniu w centrum a potem możemy iść na coś słodkiego :-):-), poczekamy tylko na dziewczyny może się odezwą a szczegóły ustalimy w poniedziałek:tak::tak::tak:
 
reklama
ok jestem jak najbardziej za :D tylko żeby było w miarę cieplusio bo ja zimorodek jestem :D zawsze to czegoś sie dowiem od doświadczonej mamuśki :D pozdrawiam
 

Podobne tematy

Do góry