reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaworzno i okolice

Witajcie :)
Ja też chętna na spotkanko :) Byle do 14 bo Wiki moja w przedszkolu :)

Morfina a powiedz mi do jakiego lekarza chodzisz? Ja mam termin na 12 stycznia :) I gdzie będziesz rodziła?
 
reklama
No to super może w końcu uda się spotkać przed Waszym rozwiązaniem :-), może wstępnie umówmy się na wtorek, mój starszy syn ma lekcje do 15,30 więc zdążę wrócić a pogoda ma być ładna ( czyli bez opadów ;-) ) co Wy na to? Jutro pod wieczór potwierdzimy i może wymienimy się nr komórek bo będziemy się szukać w centrum :-):-).
 
hello ... ja chodze na ost do Andrzeja Wiewióry . A rodzić będe raczej w jaworznie chociaż co do tego mam obawy,ale nie chce zbytnio kombinować Bo tak naprawde nie wiem jak będzie z bólami żebyśmy mogli gdzieś dalej dojechać .
 
Melduje się kolejna Jaworznicka mamma :)

Jestem mamą małego Antoniego ( rok i kilka dni)

Otwarta na propozycje, chętna na spacery, zapraszam do siebie na ciacho domowej roboty i kaaaaaaaaaawę ( piję w ilościach hurtowych). Obecnie okupuję całe mieszkanie sama z małym bo mój szanowny małżonek na delegacji do listopada :)
 
:)

No jednak to forum żyje!

Skąd jestem, w sensie jaka dzielnica czy skąd pochodzę? bo to dwie różne bajki są.

Jaworzno- centrum, Pańska Góra ( z tego co wiem, tak to się chyba nazywa). W Jaworznie jestem od miesiąca, wcześniej Zgorzelec( stąd pochodzę), Wrocław ( moje studia) , Kraków ( męża studia) a teraz tu , w tej uroczej okolicy :)

Witam serdecznie
 
No to Witamy :)

Ja mieszkam na podłężu jeśli wiesz gdzie to :)

Jak już u nas zdrówko zagości i przestanie padać to napewno jakaś forumowa kawka nam się szykuje :)
 
reklama
Wiem, wiem..... a może bardziej kojarzę :)

Ano właśnie teraz z tym chorowaniem najgorzej jest, mnie się choroby nie trzymają i omijają z daleka ale naokoło wszyscy prychają i kichają :) Nawet Antoni gluty zaciąga :wściekła/y:
 

Podobne tematy

Do góry