reklama

Jazda na czterech kółkach czyli wątek wózkowy

Temat na forum 'Listopadowe mamy 2016' rozpoczęty przez ivi, 9 Kwiecień 2016.

1. ivi

ivi uzależniona;) // I.2010

Wszystko co nam w duszy gra w temacie wózków dla naszych bobasków :)

2. Milagros24

Milagros24 Fanka BB :)

Dodam tutaj, że porównując np xlandera którego zdjęcie dodała Joasia to ten ma rączkę mocowana super, a typowa spacerówka od camarelo, eos dokladnie, ma ja mocowana nisko. Zaraz dodam zdjecie.

3. reklama
  4. Milagros24

Dla mnie nie tak powinno wyglądać dziecko wózku

Załączniki:

5. Joasia_1986

Joasia_1986 Fanka BB :)

Ooo... widzę że przespałam ten wątek.

6. linka1985

linka1985 Fanka BB :)

Aż musze się tamtemu wózkowi dokladnie przyjrzeć ..

7. Joasia_1986

To wrzuce jeszcze Valco z profilu. Widać ze pupa delikatnie wpada do srodka i sie nie zsuwa do przodu.

Załączniki:

8. Joasia_1986

Tu Zu ma jakieś 7 miesięcy.

Załączniki:

9. Milagros24

Joasiu i zobacz jak masz rączkę dla dziecka wysoko, a tam ? Dla mnie to tragedia. I dziecko siedzi głębiej niż w tamtym, a na tym mi zależy

10. reklama
  11. mama-czwórki

mama-czwórki Fanka BB :)

O kurczę, faktycznie jakoś dziwnie to wygląda. Dlatego też jestem przeciwniczką kupowania przez internet, bez uprzedniego obejrzenia "na żywo" wózka.
    Dla mnie istotne będzie też dosyć duża budka w foteliku i ew. śpiworek do fotelika. Nie mam zamiaru taszczyć gondoli w samochodzie.
    Jeszcze w sprawie kółeczek 2 słówka.

Lilith pisałaś , że wielkość kółek nie ma większego znaczenia jeśli chodzi o amortyzację. Możliwe, że faktycznie tak jest, ja szczerze powiedziawszy, to miałam tylko jeden wózek na malutkich kółkach i było to 13 lat temu. Między tamtymi wózkami, a tymi, które są teraz jest przepaść więc ciężko porównywać. Pamiętam, że wtedy kupiłam ta spacerówkę jakoś w listopadzie, czy grudniu, zaraz spadł śnieg i płakać mi się chciało, jak miałam po zaśnieżonym chodniku przejechać, telepało dzieckiem jak pralką podczas wirowania,więc córka wróciła do starej spacerówki.

Joasia- Bosssiuniu, jaki słodziak. Rozczuliłam się

12. Joasia_1986

Milagros w sensie ze ten pałąk jest za nisko w xmove? Hmm.. jakoś nigdy się nad nim nie zastanawialam, ale zwrocilam uwage ze w Valco jest wysoko. Musze poszukac zdjęć jak byla mniejsza, bo jednak jest on chyba przestrzennie w środku mniejszy od Valco.

Poleć forum