reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jazda na czterech kółkach czyli wątek wózkowy

reklama
Emka oj to ładny masz wozeczek, gondola fakt fajna jest ta, ta druga za zwykla..

A są u was wózki cosatto, uppa Vista, oyster, icandy, mamas i papas np.armadillo czy solą, jolz, britax, Jane, Phil.., stokke czy bugaboo to raczej tak.. To są fajne wozeczki i niektóre taniutkie..
Dajcie jakaś stronkę co u Was dostepne i popularne.
 
Emka - bardzo ładny wózeczek.

Im dłużej i więcej wózeczków oglądam to widełki cenowe idą w górę. Powiem Wam , że wstyd się przyznać,bo mam 4 dzieci ale ja nigdy aż tak rygorystycznie do tych fotelików nie podchodziłam, oczywiście dzieci miały atestowane foteliki, ale nigdy np. nie przymierzałam ich do samochodu , nie czytałam aż tyle na ten temat i teraz jak o tym myślę, to będzie się trzeba w tym temacie podszkolić. Nie tylko w kwestii fotelika dla maluszka , ale i może kupić jakieś lepsze dla starszaków.

Lilith- taki ranking popularności ostatnio przeglądałam
Link do: Ranking wózki wielofunkcyjne kwiecień 2016
 
Lilith ja nie wiem co popularne bo to wszystko zależy od budżetu u nas stokke na pewno wysoka Polka cenowa , m&p na pewno sa. My sie rankingami nie sugerowaliśmy sami jeździliśmy oglądaliśmy wiedzieliśmy co prawda czego szukamy ze ma sie łatwo składać byś skrętny w miarę lekki i stawać na kołach o wygodzie dziecka potem czytaliśmy / ale hitem była babka w sklepie ktora na temat concorda nie wiedziała nic i kłóciła sie z mężem jak ten pytał o amortyzatory ta mowi nie ma, a maz mowi ze tu na ulotce jesu napisane ze sa ... Ona do nas zaproponuje państwu taco czu jakoś tak:) padliśmy
 
Emka właśnie.. Tako.. Dlatego zapytałam jak z tymi wózkami, które podalam by wiedzieć co jest w Pl a co nie.. Wydaje mi się, że u was głównie takie takowki popularne i jak mówisz ludzie o innych nic nie wiedza..A jest cała masa świetnych wózków..

My też nie patrzymy na ranking a na to co nam potrzeba. Musze myśleć o tym, że może mi jak przy synku 'odwalic' i będę wymieniać jeden za drugim.. Teraz chce bardziej uniwersalny, na dłużej a spacerówka i tak dodatkową Nuna tylko. I ta zima..

Mama czwórki, piczytaj np.stronke co linka dawalam o fotelikach.

Link do: Foteliki samochodowe pod lupą

Link do: fotelik.info :: testy :: foteliki samochodowe wszystkie :: sortowanie wg kryterium grupa
 
Emka nie znam, dziekuje zaraz poszukam. Tak, plus test.

Patrzylam na ta listę.. Sorry..straszne te wózki..wszystkie na jedno kopyto.. Emaljungi tam na górze nima, bebecara.. Roana.. Nic normalnego.. Wybaczcie proszę.. Dla mnie to porażka trochę..
 
Lilith niestety, w Polsce czasami ciężko o wózek inny niż wszystkie. Szczególnie w małych miastach, można przez Internet zamówić, ale kto kupuje wózek bez obejrzenia na żywo ?
Dlatego ja chyba swój sciagne z ie, póki mam taka możliwość. Chyba że finanse na to nie pozwolą
 
reklama
Do góry