reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jazda na czterech kółkach czyli wątek wózkowy

Nie, silikonowe , dzieki temu nie pękają :) i spotkałam sie z tym ze to koła na niemieckie drogi nie nasze a jakoś nie widze problemu i w lesie i na żwirowej drodze ...

Lilith to prawda bo ekspedientki nie maja wiedzy i zaopatrują sie w tanie wózki ktore łatwo schodzą , teb nasz w Katowicach w 1 mści był i tak kobieta nam go odradzała ...
 
reklama
Milagros przykre to.. Ale widzisz u Was wybór fotelików jest a u mnie nie, coś za coś..


Kiedys przeglądałam ta stronkę, fajna jest.. Tu chyba wszystko znajdziecie:

Link do: • Najlepsze wózki dziecięce 2016 w Łodzi - wszystkomogące zestawy 3w1


Emka dlatego lepiej już wiedzieć co się chce i po prostu pooglądać, wymacac.. Pomyśleć tylko ile osób idzie i tak w ślepo wierzy a potem musi wozek wymieniać..
 
Lilith - no na jedno kopyto niestety, tylko, że ceny takich wózków są przystepne, a w PL jednak Średnia pensja to lekko ponad 4tys., ale nie ponad 70% osób zarabia mniej , mediana wynosi jakieś 2400, więc słabo, nawet bardzo. Znam dużo kobiet, które zarabiają poniżej dwójki i jak taka babeczka ma sobie pozwolić na wózek za 5, czy 6 tysi...To Polska właśnie.... Niestety... może kiedyś się tu coś zmieni.


A o Quinny Moodd co myślicie? Podoba mi się, pisałam o nim wcześniej, ale jakoś bez odzewu. Przyjmę z godnością każdą opinie , nawet mega krytykę,:laugh2:;-) ;) Link do niego poniżej, tylko kolor może trochę inny bym wybrała

Link do: WÓZEK QUINNY MOODD 3w1 + MAXI-COSI CITI 2016 ****
 
A jak z praktycznym składaniem i waga ? Bo ja mieszkam na drugim piętrze :(
Właśnie boję się niepompowanych kół ale skoro sa silikonowe A nie piankowe to muszę się rozejrzeć.
A amortyzacja ?
A co do terenu, chodniki U mnie ładne, ale mam też dużo polnych dróg.
 
Mama czwórki, jak w ciazy z synkiem bylam to Patrzylam na niego, bardzo mi sie podobal. Ale.. Zrezygnowałam bo jednak nie odpowiada mi ta rama ( mimo, iż posiadalam Casualplay trojkolowca) i temu, że 'ubranie' tego wózka zajmuje za dużo czasu.. Ja lubię szybkie otwieranie, wszystko ze sobą a nie osobno rama, osobno gondola czy spacerówka. I to są właśnie te nasze indywidualne wymogi.
Mialam Graco Symbio, świetny ale też musiałam ściągać kubelek by złożyć wozek..

No i ceny.. Juz nie raz pytalam jak wasze podejście do używek, bo tu to normalne dlatego można sobie pozwolić na tak zwane wymianki czy częste zmiany.

Emka właśnie on się składa w całości??
 
Mama to byl mój 3 typ ;)

Miła albo piankowe ... Hm nie wiem :p ja polna taka droga codziennie dojeżdżałam na płac
Zabaw na osiedle obok, raz sie zblokowałem jak nie odśnieżyli mi chodników 15 cm śniegu ... Musiałam zrobić tylko spacer wkoło bloku do skwlpu nie doszłam a w innych przypadkach ok :)

Lilith nie rozumiem pytania ... Hmm gondole musisz wypiąć ale ze spacerówka razem.
 
O ile dobrze pamiętam mooda nie złożysz bez odpiecia kubelka. I o to pytam, jak z Concordem. Wielu kubelkow nie da się złożyć razem lub jest ograniczenie, ze przodem do kierunku jazdy.
 
Dzięki Em ka bo ja mieszkam tam gdzie psy dupami szczekaja, kawałek do miasta mam, chciałabym coś co pasuje w teren i jest też dość lekkie i nie wiem czy coś takiego wgl tworzyli :D
Mi się trójkolowe wózki bardzo podobają :D
 
reklama
Do góry