reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jazda na czterech kółkach czyli wątek wózkowy

reklama
Em Ka mam dwie koleżanki totalnie zauroczone maclarenami. Jedna ma wózek podwójny nawet. No, ale to nie moja bajka. Ja siebie z maclarenem nie widze. W życiu bym nie zamieniła naszego Valco nawet na najlepszego maclarena, a szczerze mówiąc też po poleceniach rozważałam jego zakup. No zależy jakie kto ma wymagania. Ja np. nie lubie dzielonej rączki i małych kółek.
 
W megaurwis. Jest na ich stronie w sklepach stacjonarnych i na allegro. Wlasnie tak sie zastanawiam caly czas czy to nie sa jakoes starsze modele w sensie 2015 ale wygladaja identycznie jak te po 1500 kazdy szczegol sprawdzalam. Ja tez patrze na niemiecki sklep ktory je sprzedaje bo tam tylko jeden ma wylacznosc. I tam sa tak jakby nowe po 300euro a jeden kolor za 250 wiec taniej niz te nasze 1500. Tylko ten mega urwis mnie zastanawia szkoda ze mam tak daleko zeby tam jechać.
A baby jogger mialam city mini gt zostal nam skradziony i tyle go mialam

Napisane na LG-D405 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przybywam w obronie McLarena :) mamy techno xlr, ja kupiłam z konkretnych powodów, wózek jest przeznaczony dla dużych dzieci, dziecko ma wygodnie, długie plecki umożliwiają spanie naprawdę komfortowe, długa budka solidne wykonanie, chyba 25 lat gwarancji na stelaż, mile w dotyku materiały dobrej jakości. Minusy są jak w każdym wózku np cena :) kółka piankowe, wiadomo na wertepy się nie nadają, rączka dzielona to duży minus jak dla mnie, chociaz i tak prowadzi się dobrze nawet jedna ręką. Kolejny minus to srebrna farba na rączkach lubi schodzić. Ogólnie podsumowując parasolka większa niż większość ale za to pomieści naprawdę duże dziecko, składa się do małych rozmiarów, są pokrowce i można nosić na ramieniu. Chyba coś koło 7 kg.

Ktoś pytał o navingtona, ja nabyłam teraz gondole na stelażu galeon, ale czailam się na niego już przy poprzednim dziecku, plusy jak do tej pory, łatwo się składa i rozkłada jednym paluszki em dosłownie, łatwe wypinanie gondoli, miękkie zawieszenie miło buja wózkiem, ale nie jest to efekt niebezpiecxnego rozchybotania. Minus jaki dostrzegam to składanie budki należy przycisnąć równocześnie z dwóch stron żeby złożyć.
 
Maz dziś zaszalał, wiec bryka jest [emoji1]
1472069011-ksokc3.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry