reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jazda na czterech kółkach czyli wątek wózkowy

Dziewczyny czy jeśli mam dwa ciepłe kombinezony gondola ma to przykrycie to wystarczy ciepły kocyk na zimę do opatulenia czy jednak potrzebuje jeszcze spiworka do gondoli?

Jestem w trakcie 28 tygodnia
Zaczynamy 3 trymestr :-)
 
reklama
Skrzat i super. To navington? I ze spacerowka?
Emalka mysle ze spokojnie. Ja mam taka kolderke do gondoli i przy Julku może ze 3 razy uzylam a i tej oslonki rzadko bo takie cieple zimy ;)

Napisane na LG-D405 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nie bede dawać śpiworka do wozka , szczerze mojego użyłam moze 2 razy, jak dziecko ma ciepły kombinezonik taki watowany i kocyk a jeszcze gondole maja te swoje zasłonki to byśmy zagotowały te dzieci chyna , śpiworek to raczej do spacerówki choc tez mowie użyłam ze 2 razy, ale my nie chodziliśmy ns nie wiadomo jak długie spacery zima .


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Obeszlam dziś smyk mega store i świat dziecka na spokojnie bez marudzacego męża. I szczerze mówiąc to jakbym miała kupić wózek to nic mi się nie podobało. W smyku promocje na babbetto jakieś 300zł taniej. Dobre promo na mutsy transporter z aktualnego modelu 900spacerowak i 350 gondola. W świecie dziecka promo ma graco evo xt. A i widziałam city mini z gondola to ten w opcji deluxe bardzo ładny Ale gondola ponad 1000 a ta zwykła za 600 jak dla mnie brzydka. [emoji53] podobała mi się tylko mutsy nomad.
Dzisiejszy spacer utwierdził mnie ze zostanę z moim darowanym mammas&pappas rubix zimę przebieduje ą potem się pomyśli. Muszę tylko z uk na ebay kupic adaptery za 25£ bo w PL nigdzie nie ma.

A i w świecie dziecka są kocyki w rozsądnych cenach.i np poduszki skrzydła motyla za 25zł z minky. To taniej niż na allegro.

Jestem w trakcie 28 tygodnia
Zaczynamy 3 trymestr :-)
 
Super bryki będą mieć maluchy :) ja mam po pierwszym dziecku i nie zmieniam. Byłam zadowolona, więc został i czekał i czeka aż się doczeka :)
 
reklama
Do góry