reklama
  • Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkiej Nocy. Rodzinnych, pogodnych, pełnych harmonii i miłości. Niech wszelkie trudności odejdą w zapomnienie, a towarzyszy Ci uśmiech, radość i spełnienie. ania ślusarczyk i team babyboom

Jazda na czterech kółkach czyli wątek wózkowy

Karosznurek

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Dziewczyny na jakie wózki w końcu się zdecydowałyscie? My dostaliśmy w spadku Graco symbio ale jakoś mi nie leży i chyba wybierzemy się dzisiaj żeby w końcu kupić coś innego. chciałam anexa ale nie ma go stacjonarnie :( wiec może Adamex barletta? fajnie jakby miał dobra amortyzacje, głęboka budę no i wygodną spacerówke :) może być ciężki oby się dobrze składał wszedł w sedana :)

Ostatnia edycja:
reklama

Keejti-93

Moderator
Rozwiązania
0
Karosznurek ja ten, ktory kupilismy bardzo polecam nie jest ciężki, sklada sie w kanapke jednym pociagnieciem. Tyle juz wozkow przerobilismy i ani ja ani mąż na ten złego slowa nie powiemy, wszystko jest super;)

Ogólnie na Twoim miejscu patrzylabym glownie na spacerówke, jej dluzej będziesz uzywac wiec pod tym katem bym wybierała;)

Natalia 7.11.16 3020g/54cm

Karosznurek

Rozwiązania
0
No i kupiłam, zupełnie coś innego niż chciałam bo Coneco Primavera Eco. Adamex odpadł w przedbiegach ze względu na to ze spacerówka ma niską budę :/ coletto Torino było tylko w kolorach a ja chciałam coś w szarosciach. xlandery odpadły bo ich gondole mi jakoś mię leżą :/ no i jakoś szalonego wyboru nie było a ten Coneco zgrabny, nie drogi, stabilny, amortyzacja super :)

Karosznurek

Rozwiązania
0
Milagros buda jest spora ale nisko osadzona, bałam się ze młody będzie do niej dostawał główka jak urośnie :/ a nie patrzyłam czy się dodatkowo rozpina nawet :/ teraz w swoim sprawdziłam i widzę że ma dodatkowy element żeby przedłużyć do stópek. Za to adamex ma dłuższą w gondoli i dużo więcej zakrywa niż w Coneco :/

Karosznurek

Rozwiązania
0
To fakt, gdyby tak można było sobie złożyć taki idealny :D ale biorę co jest i nie narzekam :D

Koalka91

Rozwiązania
1
Karo wstawiaj zdjęcie wózka :-)
Ja mam wózek używkę taki starego typu i planuje kupić nowy pod katem juz bardziej spacerówki tak luty- marzec (chyba ze to starocie mi sie szybciej rozkraczy). Jestem całkowicie zielona, muszę poczytać i przejść sie do hurtowni podotykac każdego z osobna:-)

reklama