reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jazda na czterech kółkach czyli wątek wózkowy

reklama
Dodam tutaj, że porównując np xlandera którego zdjęcie dodała Joasia to ten ma rączkę mocowana super, a typowa spacerówka od camarelo, eos dokladnie, ma ja mocowana nisko. Zaraz dodam zdjecie.
 
Dla mnie nie tak powinno wyglądać dziecko wózku
 

Załączniki

  • 297121677_2_1000x700_camarelo-eos-dodaj-zdjecia_rev001.jpg
    297121677_2_1000x700_camarelo-eos-dodaj-zdjecia_rev001.jpg
    55,7 KB · Wyświetleń: 1 777
Joasiu i zobacz jak masz rączkę dla dziecka wysoko, a tam ? Dla mnie to tragedia. I dziecko siedzi głębiej niż w tamtym, a na tym mi zależy
 
O kurczę, faktycznie jakoś dziwnie to wygląda. Dlatego też jestem przeciwniczką kupowania przez internet, bez uprzedniego obejrzenia "na żywo" wózka.
Dla mnie istotne będzie też dosyć duża budka w foteliku i ew. śpiworek do fotelika. Nie mam zamiaru taszczyć gondoli w samochodzie.
Jeszcze w sprawie kółeczek 2 słówka.

Lilith pisałaś , że wielkość kółek nie ma większego znaczenia jeśli chodzi o amortyzację. Możliwe, że faktycznie tak jest, ja szczerze powiedziawszy, to miałam tylko jeden wózek na malutkich kółkach i było to 13 lat temu. Między tamtymi wózkami, a tymi, które są teraz jest przepaść więc ciężko porównywać. Pamiętam, że wtedy kupiłam ta spacerówkę jakoś w listopadzie, czy grudniu, zaraz spadł śnieg i płakać mi się chciało, jak miałam po zaśnieżonym chodniku przejechać, telepało dzieckiem jak pralką podczas wirowania,więc córka wróciła do starej spacerówki.

Joasia- Bosssiuniu, jaki słodziak. Rozczuliłam się
 
reklama
Milagros w sensie ze ten pałąk jest za nisko w xmove? Hmm.. jakoś nigdy się nad nim nie zastanawialam, ale zwrocilam uwage ze w Valco jest wysoko. Musze poszukac zdjęć jak byla mniejsza, bo jednak jest on chyba przestrzennie w środku mniejszy od Valco.
 
Do góry