reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jazda samochodem z noworodkiem

Dołączył(a)
5 Październik 2018
Postów
6
Mam pytanie, chodzi o podróż samochodem, sama z 3-tygodniowym synkiem. Nasze auto nie ma możliwości wyłączenia poduszki na miejscu pasażera, więc maluch nie może tam siedzieć, ale również słyszałam że mały nie może jechać sam z tyłu. Może któraś z mam miała podobny problem i czy da się to jakoś załatwić?
 
reklama
A dlaczego nie może jeździć sam z tyłu? A co mają powiedzeić rodzice bliźniaków? U mnie nie ma możliwości zamontowania fotelika z przodu bo nie mam isofixa, więc dziecko jeździ od samego poczatku z tyłu. Samo też.
 
Mam pytanie, chodzi o podróż samochodem, sama z 3-tygodniowym synkiem. Nasze auto nie ma możliwości wyłączenia poduszki na miejscu pasażera, więc maluch nie może tam siedzieć, ale również słyszałam że mały nie może jechać sam z tyłu. Może któraś z mam miała podobny problem i czy da się to jakoś załatwić?

U nas też dziecko jeździło samo z tyłu. Możesz sobie ewentualnie zakupić taką nakładkę z lusterkiem na fotel, wtedy w swoim lusterku wstecznym widzisz tamto lusterko i odbicie dziecka, jeśli to ma cię uspokoić. Ale na pewno nie zabierają prawa jazdy za to, że dziecko jest samo z tyłu.
 
reklama
Może jeździć samo, ale mój syn ma 20 miesięcy i nigdy sam nie jeździł, ma chorobę lokomocyjną i wymiotuje i nie wyobrażam sobie żeby miał siedzieć sam. Ale na pewno przepisy nie zabraniają żeby dziecko jechało samo :)
 
reklama
Do góry