reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

je swoje rączki

Mia26

mamineczka lipcóweczka ;)
Dołączył(a)
7 Wrzesień 2007
Postów
121
Miasto
był Poznań, Wrcław, a teraz..Poznań:)
Hej,hej! W miare upływu czasu zamiast maleć zestaw pytań i wątpliwości rośnie(a przecież staję się coraz bardziej doświadczona!). W każdym razie jakis czas temu zaobserwowałam u Lulci jakieś dziwactwo na które podobno jest za mała,a mianowicie wkłada sobie piąstkę do buźki,albo paluszek i go namiętnie oblizuje;-) Nawet czasem jak ma cycusia przy buźce potrafi wpakować swoją rączkę do buzi i pierś w cale ją nie interesuje. Czy tak właśnie powinno być? Pani dr twierdzi,że mała widzocznie jest głodna..Ale to wyklucza historie z bufetem. Moja opcja jest taka,że mała zaczyna smakować świata. Co o tym myślicie?
Pozdrawiam:-)
 
reklama
Mi sie wydaje że jest to całkiem normalne... przeciez dziecię jak jest jeszcze w brzuszku to tez ssie paluszki...
 
normalne! Twoje dziecko ma juz 2 miesiace i to jest normalny rozwoj. Kazde dziecko predzej czy pozniej wklada raczki do buzi.
 
Eee tam zaraz głodna... Jak czasem słyszę opinię tych lekarzy to mi się słabo robi:szok:. To przecież normalne, że dzieciaczki prędzej czy później paluszki i całe piąstki do buzi pakują! Mój prawie cały czas ma paluchy w buzi, bawi się piąstkami i co??? Głodny? Pewnie, że nie. Świat poznaje i tyle. To naturalne;-).
 
Moja Niunia (dzis ma dwa miesiace)tez wklada sobie paluszki do buzki i ssie,mysle ze to zupelnie normalne i nie ma co sie przejmowac.
 
Nie wiem czy to dziwactwo jak na tenwiek ale Michał tez w wieku 2 miesiecy wciskał rączki do buzi. pytałam lekarza i bratową psychologa dziecięcego i tak ma byc. dziecko poznaje siebie. w tym samym czasie,gdy byl glodny zaczał sie uspokajac na dzwiek chlupiacego mleczka w butki hihi. a jesli w twojej rodzinie dzieci szybko ząbkowały to moga to juz byc oznaki ząbkowania :> fenomeny to 3 miesieczne dzieci z ząbkami :D
pozdro i ufaj swojej intuicji
 
Moja Łucja gdy była w wieku Twojej już kumała, że można ssać własnego kciuka i oblizywanie piąstek przestało ją interesować ;)
 
reklama
Do góry