reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

je swoje rączki

reklama
hej,

Mój mały facet też interesuje się swoimi piąstkami, czasami przy tym takie głośne dzwięki wydaje, że można się uśmiać :-D pewnie, że to normalne. A gdyby to miało zawsze oznaczać głód to dzieci chyba by były jakimiś żarłokami ;-) A swoją drogą to ten lekarz pediatra to chyba coś mało o rozwoju dzieci wie :-(

ja czekam tylko na to, jak wyczai, że tak naprawdę to go kciuk interesuje hehe :cool2:
 
moja mała terrorystka zaczęła jeść swoje rączki.nie ma znaczenia czy jest najedzona czy wypiła herbatkę.wypluwa smoczek i wsadza swoje rączki!mlaska przy tym okropnie.co ja jej włożę smoka to ona swoje.wypluwa i cmotka rączki.ślini się również.czy to może znaczyć że wychodzą jej zęby??
 
niekoniecznie ale możliwe ze tak. po prostu odryła istninie takiej części ciała i jest nią zafascynowana.zoaczysza dopiero jak odkryje nóżki co się dziać bedzie:-)
 
Nie martw się tym. Nasza Tosia zaczęła "wcinać" swoje łapki jak skończyła 2,5 miesiąca, wystraszyłam się , bo to trochę za wcześnie na ząbki, ale pediatra mi powiedziała, że dzieci tak po prostu mają - odkrywają, że mają rączki i że można je wsadzić do buzi i jest fajnie. Ostatnio odkryła, że do rączki można jeszcze coś złapać (zabawkę, kocyk, pieluchę...) i to razem z rączką zjeść. A jak się złości kiedy to się nie chce zmieścić!
 
wiecie co!to chyba żabki bo jak je te rączki to tak jeździ po nich i się denerwuje strasznie.smoczek też jak chwyci dobrze to te twarde gryzie.a boję się że jak kupie jej i zacznę smarować żelem od dziąseł a postawie zła diagnozę to jej to zaszkodzi.co mam robić dżizas??:))
 
reklama
zaczerwienione nie sa ale są grube.na dole tam gdzie mają być jedynki dziąsło jest białe i ma taki kształt ja zęby(nie wiem jak to opisać)jakby ktoś w plastelinie wyrył ząbki.potem jeszcze dokładnie obejrzę bo śpi mi teraz.
 
Do góry