reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

je swoje rączki

beata26 wiem, wiem... nie ma to jak mądrość płynąca z "pokoleń":tak:;-):tak:

ps. pozdrowienia dla pięknego miasta :-D
ooo bylas u nas? teraz sie wiele pozmieniało :-)

ps to moje dziecie wcale nie glodne :-D:-D:-D
 

Załączniki

  • DSC02810.jpg
    DSC02810.jpg
    27,7 KB · Wyświetleń: 87
reklama
Witam
Moja 2 miesięczna córeczka zaczęła wkładać sobie rączkę do buźki. Nie robi tego kiedy jest głodna ale tak zupełnie bez powodu. Martwi mnie że zacznie ssać kciuk a tego bym nie chciała. Czy to faktycznie może chęć zassania kciuka czy np ciekawość ` co to jest ta raczka :-) `

Podzielcie się swoimi doświadczeniami
 
Mysle, ze nie masz sie czy martwic. To kolejny etap rozwoju, a juz nie dlugo bedzie zabawki wkladac do buzi.
PS moja czesto tak tez sygnalizuje ze chce jej sie pic
 
Jak dzidzia ma juz tak z 2 mies odnajduje cos fajnego , jest to raczka. Fascynuje sie a potem z biegiem czasu dojdzie do wniosku ze to nawet jest jej raczka:-D Narazie sie tym nie przejmoj, moj tak mial, wkladal, susal raczke.
Potem jak bedzie dzidzia starsza i bedzie wkladac osobno palce do buzi to istnieje taka mozliwosc ze odnajdzie kciuk. Nalezy rozpatrzec czy czasem nie dac jej smoczka juz teraz czy pozniej jak bedzie zaczynala ssac kciuk. Moze tez byc tez tak ze nie bedzie brala kciuka i smoczek okazal sie zlym postepowaniem no ale to jest wielka niewiadoma.
Moj synek czasami wklada kciuka do buzi i go ssie ale zaraz go wyjmuje, zreszta ma smoczka jak ma ochote possac.:tak:
 
Witaj,
moja malutka też wkładała w tym wieku rączki do buzi, z reszta nadal to robi, ale teraz to juz z powodu ząbków ;-)Myślę że właśnie odkryła,że ma coś takiego jak rączki i można je powkładać do buzi :)Jak zobaczysz że zacznie ssać kciuk to moja rada taka - daj jej smoczek, wiem że niektóre matki tego nie pochwalają, ale smoczek możesz małej zabrać a paluszka nie :) Mam nadzieje, że coś pomogłam ;-) Pozdrowionka
 
reklama
moja jak wkłada rączki do buzi to bym sie nie martwiła... dziecko poznaje tak swiat, smaki itp
ale jak ssie...to jest problem moja zaczeła ssac i to do krwi (dzis po raz pierwszy) zdziwiłam sie strasznie, wiec bede powoli z tym walczyc na arzie ubieram skarpetkę na rączkę ;-)
 
Do góry