reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jeden dzień śluzu płodowego? Czy brak dni płodnych?

iiiczka

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
22 Wrzesień 2020
Postów
43
Hej dostałam nie dawno pierwsza @ po poronieniu na w terminie normalnej @ czyli 31 dnia cyklu teraz powinnam mieć dni płodne (mamy zielone światło) wczoraj zauważyłam zmiany w śluzie standardowe czyli coraz bardziej przezroczysty śluz czyli zaczęliśmy "próby" dzisiaj był tylko rano ten śluz i teraz jest biały troszkę "rozwodniony" ale na bieliźnie zostaje biały suchy taki ze mogłabym go zdrapac paznokciem nie wiem nigdy tak nie miałam czy może któraś miała tak podobnie? Czy mam się martwić?
 
reklama
Wiesz co u mnie to różnie.... czasem mam taki jak płodny cały czas a czasem w cale.. a jak zaszłam w ciążę to w te dni niby płodne wg śluzu płodnego nie miałam ani bólu jak w owu zawsze. ja bym się tym nie przejmowala tylko spokojnie bez spiny działała 😉
 
Zdecydowanie musisz wyluzować, bo strasznie się nakręcasz, a to często blokuje możliwość zajścia w ciążę :(
Nie oglądaj śluzu pod mikroskopem, tylko kochaj się z mężem dla przyjemności, najlepiej co 2 dni, żeby plemniki się zdążyły zregenerować :)
 
Do góry