reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jedna czy dwie kreski ?

Na pewno dam znać. Muszę mieć pewność. Chce założyć spiralę a do tego muszę dostać okres. Mam już duże odchowane dzieci i nie planowałam kolejnego ale gdyby było oczywiście że bym się cieszyła. Bardziej by mnie martwilo to że jestem świeżo po operacji i nie wiadomo jak by to wszystko wyglądało. No i też nie jestem już pierwszej młodości. Co ma być to będzie. we wtorek będzie wszystko czarno na białym.
 
reklama
No to dziwne ,że tamten pokazał 2 ,no ale skoro masz wizytę we wtorek ,to Ci pewnie lekarz powie co jest powodem
 
To dzisiejszy test z rana. Mylę że jak by co miało być to po dwoch dniach od tamtego by już wyszło.
Screenshot_20190624-131603_Gallery.jpg
 
Na jednym i drugim teście jest tylko jedna kreska, więc nie wiem skąd wątpliwości. Testów nie odczytuje sie pod światło a zdjęcie czasami może być naświetlone w taki sposób, że coś się odbija i stąd niepotrzebne posty dziewczyn, które twierdzą, że cos tam jest...
 
Na jednym i drugim teście jest tylko jedna kreska, więc nie wiem skąd wątpliwości. Testów nie odczytuje sie pod światło a zdjęcie czasami może być naświetlone w taki sposób, że coś się odbija i stąd niepotrzebne posty dziewczyn, które twierdzą, że cos tam jest...
Absolutnie nie odczytuje testow pod swiatlo, nie na swietlam nie odczytuje po czasie i nie wmawiaj sobie i Bóg wie co jeszcze. Jestem na to za stara. Ewidentnie pokazała się kreska na pierwszym teście w określonym czasie. Stąd wątpliwości. Tym bardziej że nie tylko ja ja widzę.
 
Absolutnie nie odczytuje testow pod swiatlo, nie na swietlam nie odczytuje po czasie i nie wmawiaj sobie i Bóg wie co jeszcze. Jestem na to za stara. Ewidentnie pokazała się kreska na pierwszym teście w określonym czasie. Stąd wątpliwości. Tym bardziej że nie tylko ja ja widzę.
Nie chodzi mi o to, że Ty sama naswietlasz, ale zdjęcie nie zawsze oddaje stan faktyczny. Ja na 1 i 2 zdjęciu widzę tylko 1 kreskę, nawet w przybliżeniu. I nie tylko ja tak twierdzę.
 
reklama
Tak jak pisałam. Poniedziałek rano zrobiłam test i jak same widzicie negatywny. Wczoraj dostałam okres ale wieczorem się skończył . Umówiłam się do gina na założenie wkładki na jutro a tu po okresie ani śladu.
 
reklama
Do góry