reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jedna kreska różowa a druga bladoróżowa

test ciążowy jedna kreska różowa a druga bladoróżowa

  • test ciążowy jedna kreska różowa a druga bladoróżowa co oznacza

    Głosów: 0 0,0%
  • test ciążowy jedna kreska różowa a druga bladoróżowa

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    0
reklama
To mama chyba nie miala nigdy do czynienia z testem skoro mowi ze takie piekne kreski to nie ciaza xD
Ciaza i wcale nie jest blado rozowa xD
A ta druga moze byc bledsza na początku bo niskie stezenie beta hcg jeszcze w moczu bo wczesna ciąża.
Ja mialam pierwszy test druga kreske tak jasna ze tylko ja widziałam .;)
Nawet bardzo jasna to i tak ciaza .
Gratuluje!
 
Ostatnia edycja:
To mama chyba nie miala nigdy do czynienia z testem skoro mowi ze takie piekne kreski to nie ciaza xD
Ciaza i wcale nie jest blado rozowa xD
A ta druga moze byc bledsza na początku bo niskie stezenie beta hcg jeszcze w moczu bo wczesna ciąża.
Ja mialam pierwszy test druga kreske tak jasna ze tylko ja widziałam .;)
Nawet bardzo jasna to i tak ciaza .
Gratuluje!
No raczej w tamtych czasach nie robiło się testu ciążowego na taką skalę jak teraz. Moja mama zaszła w ciążę ze mną jak miła spiralę. Wiec nie wiedziała, że jest w ciąży do momentu omdlenia. Nie dziękuję za gratulacje aby nie zapeszyć. Pozdrawiam.
 
No raczej w tamtych czasach nie robiło się testu ciążowego na taką skalę jak teraz. Moja mama zaszła w ciążę ze mną jak miła spiralę. Wiec nie wiedziała, że jest w ciąży do momentu omdlenia. Nie dziękuję za gratulacje aby nie zapeszyć. Pozdrawiam.
Moja bete zrobiła jak okresu nie dostala hehe :-)
Daj znac :)
 
No niby nie budzi wątpliwości aczkolwiek jak dla mnie ze względu na bledszy kolor trochę tak. Ponieważ jest to mój pierwszy test i nie wiedziałam jak do tego podejść. Człowiek zazwyczaj sugeruje się początkowo instrukcją i oczekuje na jednolity kolor. Teraz już jestem bardziej uświadomiła ,że i bledszy kolor też może oznaczać ciążę. Co do tygodni miesiączkę miałam pod koniec listopada. Koniec początek grudnia. Wiec będzie to 5 tygodni. Jeżeli jet to ciąża. Objawy mam dość dziwne. Chodź nie jestem chora mam podwyższoną teperature - tak utrzymuje się około 6 -5 dni 37° i mam bóle krzyża jak i lekkie bóle podbrzusza. Oraz dziwne wzdęcia. Tak jak przed miesiączką. Ten stan utrzymuje się tak gdzieś około 3 tygodni.
A co ma byc jak nie ciaza ?
Przeciez masz czarno na bialym testy sie ne myla gdybys nie byla to by nie bylo nawet bladej drugiej kreski.
Ja tez bylam pierwszy raz a wiedziałam ze nawet cien to ciaza ,wstawię Ci później zdj testu.
Z dnia na dzien byla kreska bardziej widoczna.
Zrób bete i powtorz po 48 albo 72 h czy dobrze przyrasta.
Pęcherzyka widac od 1.000 a zarodek kolo 10.000.
Temperatura to normalne tak organizm reaguje na ciążę.
Bol jak na okres tez macica rosnie.
wzdęcia moze powodować chyna wzrost progesteronu
A ogólnie to dlugo sie nie czulam jak w ciazy
Cykle masz regularne ? ze wiesz ze 5 tydzien?:)
 
reklama
A co ma byc jak nie ciaza ?
Przeciez masz czarno na bialym testy sie ne myla gdybys nie byla to by nie bylo nawet bladej drugiej kreski.
Ja tez bylam pierwszy raz a wiedziałam ze nawet cien to ciaza ,wstawię Ci później zdj testu.
Z dnia na dzien byla kreska bardziej widoczna.
Zrób bete i powtorz po 48 albo 72 h czy dobrze przyrasta.
Pęcherzyka widac od 1.000 a zarodek kolo 10.000.
Temperatura to normalne tak organizm reaguje na ciążę.
Bol jak na okres tez macica rosnie.
wzdęcia moze powodować chyna wzrost progesteronu
A ogólnie to dlugo sie nie czulam jak w ciazy
Cykle masz regularne ? ze wiesz ze 5 tydzien?:)
No widzisz ja chyba jestem trochę mniej poinformowana. Jak czlowiek w panice to i rozum szwankuje .Zazwyczaj mam regularne cykle. Chyba ,że jest zmiana klimatu lub też jakiś życiowy stres to mi czasami się spóźnia lub szybciej dostanę . A tak to normalnie. Teraz nie mam z tych rzeczy to i normalny cykl. A skąd wiem z kalendarza zawsze zapisuję sobie. I ostania raz miałam 27 listopada do 2 grudnia. Hmmm czyli 7 tydzień nie 5 . Chyba ,ze źle liczę :-D jestem już umówiony do lekarza we wtorek 23. Jak wrócę z badań dam znać :-) :)
 
Do góry