reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jedno jaderko wyzej i ruszajace sie jaderka

antola28

Początkująca w BB
Dołączył(a)
26 Czerwiec 2018
Postów
18
Kochane Mamy pomocy. :) zauwazylam u syna (6 msc) i nie wiem czy mial tak predzej... Jak ma mocno luzna moszne (jak jest mu cieplo) jego jaderko jedno jest wyzej niz drugie, maz mowi ze to normalne. Do tego jak sie rusza, smieje itp te jaderka podciagaja sie do gory, ale same w srodku bez skory moszny. Czy to normalne?
Wiem ze moszna kurczy sie na zimno itp, ale czy jaderka moga same sie podnosic przy jego ruchach w rozluznionej mosznie? Czy Wasze maluchy tak maja tez?
 
reklama
Dziekuje :) Bo one sie unosza niezaleznie od kurczenia moszny... Nawet jak jest luzna, potrafia sie unosic same. :) czyli to jeszcze inne miesnie unoszace jaderka, niz blona kurczliwa moszny?
 
Dokładnie ci nie powiem bo nie chce mi się sprawdzać w anatomii, ale pamiętam że mój syn miał tak samo, a teraz jest wszystko ok, więc na prawdę się nie martw[emoji3]
Ale dla świętego spokoju swojego możesz się przy okazji zapytać pediatry[emoji39] ale powie ci to samo co ja[emoji8]
 
Dzieki mial tak samo, czyli teraz tego nie widac? :)
A jeszcze podpytam - jak chlopiec lezy widac przez skore, ze jedno jaderko jest nieco wyzej, ale moszna rozluzniona jest rowna, ze tak powiem rozchodzi sie rowno po obu stronach, dopiero przybiera ona ksztalt jaderek (jedno wyzej, drugie nizej) jak chlopiec stoi czyli pionowo. Wtedy widac, ze moszna po jednej stronie, gdzie jaderko jest nizej, tez po tej stronie ona wisi nizej. Czy to normalne i po prostu zgodne z grawitacja? :) ze to widac dopiero "na stajaco"? Juz nie bede tyle meza pytac, bo sie zezlosci w koncu ;)
 
Dziekuje Kochane Mamy ❤
Nie ma to jak odpowiedz innych Mam i jest sie spokojnym. :)
Zastanawiam sie jeszcze, jak o jaderkach rozmawiamy - czy uciskanie, np pieluszka, pasami itp - czy moga przez to byc "wyzej" w mosznie na stale? Hmm
 
reklama
reklama
Do góry