reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jednodniowe wycieczki za miasto

wygląda zachęcająco:tak::tak:

my byliśmy w sobotę w klasztorze Quin Abbey ( Quin lezy pomiędzy Limerick a Ennis) wieś bardzo urokliwa a ruiny klasztory w niezłym stanie i dodatkowo jest tam area piknikowa można posiedzieć na kocykach w przyjemnym miejscu:tak: polecam
w pobliżu można zwiedzić jeszcze skansen i zamek odrestaurowany i urządzony ale niestety jeszcze zamknięty o tej porze roku chyba rusza w sezonie:sorry:szkoda bo skansen z daleka wygląda fajnie:sorry: nazwy niestety nie pamiętam ale napiszę jutro bo przewodnik leży w samochodzie:zawstydzona/y:
aha zapomniałam zaraz wkleję fotkę
DSCF2707.jpg
 

Załączniki

  • DSCF2688.jpg
    DSCF2688.jpg
    35,5 KB · Wyświetleń: 52
Ostatnia edycja:
reklama
wątek umiera....

a ja mam pytanko.. gdzie można wyskoczyć na 2 dniową wycieczkę??
żeby odpocząc ale teeż mieć co robić z dziećmi..:-)

wogóle cokolwiek zeby się nie nudzić..
może jakieś ścianki do wspinania.. spływ kajakami... hmm co by tu jeszcze zoo lub jakieś jeziorki gdzie można równiez popływać...:-)
albo jakiś super bajerancki aquapark :-p

cokolwiek..
pomożecie??;-)
 
Do góry