reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jednoznaczne objawy ciąży ?

Pinezka1990

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
10 Październik 2015
Postów
51
Witam wszystkie forumowiczki . Jestem tutaj nowa i staramy sie o dzidziusia :) moje starania zaczęły sie dopiero miesiac temu. 3 miesiace temu musialam brać tabletki ze względu obaw ze dostanę @ w dniu swojego ślubu . 12.09 przerwałam branie tabletek, 15.09 było krwawienie . W połowie cyklu czekałam na ovu, obserwowałam śluz i temp . Śluz nie był rozciągliwy a temp normalna :( pózniej uświadomiłam sobie ze ovu była zaraz po krwawieniu ( około 19.09), dodam ze przytulanki były codziennie :). Przed braniem tabletek moje cykle były Ok. 28-31 dni. Od tygodnia "inaczej sie czuje" powiększone piersi(widoczne niebieskie żyłki , sa czule na dotyk - od 2 dni mniej bolą ), 3 razy w tym tygodniu miałam "poranne mdłości", temp w ciagu dnia utrzymuje sie 36.9-37.1, od paru dni jestem "ciasna" , obserwuje szyjkę macicy jest wysoko, zamknięta, i jest półtwarda , a od wczoraj doszło jeszcze zasinienie warg sromowych i troche w "środku" , wiec dzis zaraz po przebudzeniu zrobiłam test strumieniowy , ale niestety jedna gruba krecha :( . Jestem przed @ , zawsze tydzuen po czułam ze dostanę , a teraz nic :( wiec jyz wariuje :( . Z racji tego ze mieszkam za granica na betę dopiero wybieram sue w przyszłym tygodniu . Może któraś z dziewczyn była w takiej sytuacji ?
 
reklama
Hej ja miałam problem gdyż na rok zatrzymała mi sie miesiączka z powodu spadku wagi oraz intensywnych ćwiczeń 3miesiace temu dostałam samoistnie okres miesiąc pózniej także juz normalnie(dodam,ze musiałam przybrać na wadze) i w październiku zaczęliśmy starać sie o dzidzie z mężem i udało sie za pierwszym razem obecnie jestem w 8tyg.ciazy na początku objawy jak na normalna miesiączkę zmiany samopoczucia,zmęczenie,powiększone piersi,pogorszenie cery,ból podbrzusza teraz doszły duszności,mdlosci i jeszcze większe zmęczenie robiłam testy w5tyg.i na8testow na każdym uszły 2kreski ale ta druga słabsza na usg było widać tylko pogrubione endomedrium teraz robiłam beta hcg 1wynik 9tys.drugi wynik po48h ponad16tys.za tydz ide do ginekologa i mam nadzieje,ze juz bedzie słychać serduszko
 
Do góry