reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jedo Bartatina

renatkanuta

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Styczeń 2011
Postów
292
Miasto
Radom
Witam! mam wózek 3w1 jedo bartatina. Córa wyrasta już z gondoli, marzec kwiecien przenosimy sie do spacerówki.
wczoraj zmontowałam ją i się lekko zdziwiłam. otóż patrząc na wprost na wózek po bokach pomiędzy oparciem siedziska a budką są szpary :o do tego jak reguluje oparcie to przesuwa się budka. tak byc powinno czy mam wadliwy model ?

do zestawu dołączony jest dopinany kawałek materialu z gumka, w celu przedłużenia budki. o co zaczepic tą gumkę?

mamy posiadające ten wózek, pomocy. chętnie zobacze zdjęcia instruktażowe :D
 
reklama
wiem o czym piszesz, choc juz nie pamietam jak sie ten kawałek materiału montowało, ale wózek nie jest wadliwy:) jak dopniesz ten kawałek materiało to szpary nie bedzie:) a budka jest dziwna;) ja spacerowki uzywałam tylko przez miesiac wiec nie rozpracowałam tego problemu, mam nadzieje ze dziewczyny nam podpowiedza poniewaz tym razem zamierzam ze spacerowki skorzystac troszke wiecej. moj pierwszy synek zostakl blyskawicznie przesadzony do parasolki.
 
ja mam co prawda bartatinę sprzed 4 lat - ale widze, że nadal połączenie spacerówki i budy jest niedopracowane ;-)
jak z maksymalnie opuszczona budą chce się rozłożyc spacerówkę na płasko to ciągnie za soba budę. Nie wiem jak wygląda ta dopinka z gumką (bo ja nie mam czegos takiego), ale jak gumka jest na całej długości to po prostu może trzeba ją chyba za oparcie założyć?

moje spostrzeżenie - przy spacerówce przodem do rączki (tyłem do kierunku jazdy) i sporym załadowaniu torby wózek może lecieć do przodu...

teraz drugi nasz maluszek będzie korzystał z wózka - spacerówka nie jest mocnym punktem tego wózka, ale ja i tak byłam z niego zadowolona ;-)
 
dziekuje Wam bardzo!

wózek ogólnie super, ale zdziwiłam sie tą szparą w spacerówce, wiatr hula po wózku przez to jak u Centkiewiczów. moje gapowe, bo jak kupowaliśmy to zbyt podniecałam się gondolą- bo szła na pierwszy ogień ;-)
 
Do góry