reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jedzenie- przepisy,porady kulinarne :)

kizi od wczoraj ubyło prawie pół formy :zawstydzona/y: ja lunatykuję chyba bo nie pamiętam, żebym takie ilości zjadła, a mama się zarzeka, ze ona nie jadła... :zawstydzona/y:
 
reklama
2 w nocy, brokuły z jogurtem naturalnym polane miodem

:-D:-D:-D:-D :szok:


Ja nie mam jeszcze nocnych zachcianek, ale pamietam jak z Olisiem chodziłam to meżuś raz o 2 w nocy tłukł schabowe obierał zidmniaczki i robił kapuche zasmażaną mniammmmmmm jejku nie zapomne tego smaku, dobrze ze produkty były akurat w domku i nie musiał jezdzic po nocnych sklepach:tak:;-):-D:-D

natomiast codziennnie w nocy podjadałam jogurty anasowe i gruszkowe:tak::tak::-)
 
hej dziewczyny,
ja zrobiłam ciasto z truskawkami na kruchym cieście, na początku krzywo patrzyłam na nie, było smaczne ale te ciasto jakieś takie - bo to kruche ciasto - no ale jak postało czyli na 2 dzień a zwłaszcza dziś jest przepyszne, zjadłam do małej kawki z wielkimi wyrzutami bo się okazało że ja należę do tych słodszych ciężarówek i nie wolno mi jeść słodkości - no ale przecież nie wyrzucę prawda?
tu jest przepis: http://najsmaczniejsze.pl/tag/truskawki/ w oryginale jest z jabłkami ale z truskawkami jest pyszniejsze - przynajmniej na ten czas ciążowo-truskawkowy :-D
 
reklama
Do góry